Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S kolečkovými bruslemi Spokey Freespo můžete předvádět různé triky a skoky. Zažijete s nimi spoustu zábavy.

Vynikající ovládání a stabilita

Spokey Freespo disponují hliníkovým podvozkem, mají pevnou botu s prodyšnou vnitřní vrstvou. Jedná se o univerzální model, který poskytuje ideální stabilitu během jízdy. Trojitý systém zapínání snižuje riziko zranění a zároveň zajišťuje skvělou kontrolu a ovladatelnost. Konstrukce modelu Freespo také eliminuje chyby, které se často objevují u začínajících bruslařů, jako jsou například deformity kotníku. Kolečkové brusle umožňují jak rychlou a svižnou jízdu po městě, tak i jízdu freestylu.

Komfort a bezpečnost

Brusle Spokey Freespo mají odnímatelnou profilovanou vložku vyrobenou z materiálu ve tvaru plástve medu se zvýšenou prodyšností, což zlepšuje odvod tepla a vlhkosti. Vy si tak můžete užít pohodlnou jízdu i několik hodin. Pevná a odolná konstrukce boty se postará o bezpečné provádění různých triků a skoků. S tímto modelem se jízda na kolečkových bruslích stane zábavnou, ale bezpečnou aktivitou.

Vhodné pro začátečníky, ale i pokročilé

Model Freespo je vhodný pro pokročilé ridery, ale i začínající milovníky skatingu. Skvěle se hodí pro rekreační bruslení, slalom nebo freestyle ve městě či skateparku. Disponuje hliníkovým podvozkem vyrobeným speciální technikou CNC, což zaručuje jeho dlouhou životnost při současném zachování velmi nízké hmotnosti.

Ložiska ABEC9 Chrome a Antishock

Brusle jsou vybaveny kvalitními ložisky ABEC9 Chrome, která zajišťují dlouhou životnost a vysokou rychlost jízdy. Obsahují vložku pod patou Antishock, která absorbuje vibrace při skákání a jízdě na nerovném povrchu.

Rozměr/délka vložky v cm

  • 36/37: 23 cm

  • 38/39: 24,5 cm

  • 40/41: 26 cm

  • 42/43: 27,6 cm

  • 44/45: 29,1 cm

Rozměry koleček

  • 76 × 24 mm - vel. 36-39

  • 80 × 24 mm - vel. 40-44

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Freespo kolečkové brusle vel. 36-37

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi