Spokey Even Home


Běžecký pás, Maximální nosnost: 90 kg, Vestavěný počítač: Ano, Vestavěný displej: Ano, Bluetooth: Ne, Měření tepu: Ne, Max. rychlost: 6 km/hod.. Více info


Cena 11 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 116 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický běžecký pás Spokey Even Home je skvělým řešením pro všechny milovníky domácích tréninků. Je to skvělá alternativa k běhání venku nebo v posilovně na běžeckém pásu. S ním můžete trénovat, kdykoli se chce vám, bez ohledu na počasí, a ještě navíc při tom můžete pracovat, sledovat váš oblíbený seriál nebo poslouchat vaši oblíbenou hudbu, jelikož běžecký pás disponuje pracovním stolem s místem pro váš notebook, tablet či telefon.

Pracujte, sledujte filmy a zároveň cvičte

Cvičení na běžeckém pásu je skvělý způsob, jak se udržet v dobré fyzické kondici po celý rok. Even Home vám umožní dosáhnout všech vašich tréninkových cílů z pohodlí domova, dokonce i během toho, co budete pracovat na počítači. Díky němu zvýšíte efektivitu těla, posílíte svaly, vytvarujete postavu a zlepšíte vaši fyzickou kondici. Bez ohledu na vaši aktuální fyzickou kondici si libovolně zvolíte jeden z 12 tréninkových programů a přesně přizpůsobíte úroveň a intenzitu cvičení podle vašich potřeb a očekávání. Právě proto je model Even Home vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené sportovce, seniory, nebo lidi podstupující rehabilitaci. Díky možnosti ovládání rychlosti si uživatel může zvolit parametry přesně podle sebe. A pro milovníky dlouhých a vyčerpávajících běhů je elektrický běžecký pás Spokey Even Home vybaven místem na láhev.

Určen pro domácí tréninky

Možnost skládání činí z modelu Spokey Even Home skvělou alternativu k velkým, nemobilním strojům. Díky kompaktním rozměrům a jedinečnému designu jej můžete po cvičení snadno složit a schovat, například pod postel, nebo jej svisle postavit na jakékoli místo. A co víc, ve složeném stavu se vejde téměř na jakékoli místo. Vestavná transportní kolečka usnadňují přemísťování stroje - s nimi velmi snadno přemístíte běžecký pás na jakékoli místo doma. Díky modernímu designu a klasickým barvám se perfektně hodí do jakékoli místnosti a dodá jí elegantní a tlumený vzhled.

Použité technologie

  • XPLACE: Konstrukce, která umožňuje skladovat stroj ve složeném stavu horizontálně a vertikálně
  • DARK LINE: Dominantní černé a grafitové tóny dodají vaší domácí posilovně elegantní tlumený vzhled

Technická specifikace Spokey Even Home

  • Výkon motoru: 0,6-1,5 HP
  • Max. rychlost: 6 km/h
  • Počet tréninkových programů: 12
  • LCD displej
  • Místo na láhev s vodou: ano
  • Běžecký pás s pracovním stolem: ano

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 90 Kg
Max. rychlost 6 km/hod.
Vestavěný počítač Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Even Home

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi