Spokey Edo Pro


Magnetický rotoped, Maximální nosnost: 120 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření tepu, Transportní kolečka, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 7 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 79 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Magnetický rotoped Spokey Edo Pro vás zaujme svojí funkčností, zpracováním s důrazem na každý detail a elegantním tónovaným designem. Jedná se o velmi kvalitní stroj, ideální pro kardio tréninky, který je vhodný do jakéhokoli interiéru. Je to skvělá volba nejen pro milovníky fyzických aktivit, ale také pro začátečníky, seniory, nebo pro ty, kteří podstupují rehabilitaci.

Spokey Edo Pro

Tento model disponuje řadou vylepšení, díky kterým snadno přizpůsobíte rotoped individuálním tréninkovým potřebám a výšce uživatele. Jedním z nich je horizontální a vertikálně regulovatelné sedátko. Navíc rotoped Spokey Edo Pro má manuální 8stupňový nastavitelný odpor zátěže, díky kterému si můžete nastavit intenzitu tréninku podle vašeho tréninkového plánu či vaší aktuální fyzické kondice.

Pohodlný, bezpečný a efektivní domácí trénink

Pokud hledáte vybavení pro domácí kardio trénink, posílení dolních končetin, shození přebytečných kilogramů a zlepšení celkové fyzické kondice, aniž byste museli opouštět pohodlí domova, pak pro vás máme řešení v podobě magnetického rotopedu Spokey Edo Pro. S ním můžete cvičit, kdykoli chcete, a bez ohledu na počasí. Rotoped má 6kg setrvačník, který díky použité technologii Optimized Power funguje jako 8kg, což výrazně zvyšuje efektivitu tréninku. Výsledky tréninku můžete kontrolovat na velkém displeji, který zobrazuje čas, vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, celkovou vzdálenost a tepovou frekvenci. A díky dodatečnému místu na telefon či tablet můžete během tréninku sledovat vaše oblíbené filmy či seriály nebo poslouchat hudbu.

Efektivní tréninky

Pro bezpečnost a udržení nohou ve stabilní poloze při jízdě jsou navíc pedály s upevňovacími popruhy na boty pokryté protiskluzovou strukturou. Díky vestavěným transportním kolečkům snadno rotoped po tréninku přemístíte na jakékoli místo. Spokey Edo Pro je vysoce kvalitní fitness stroj, se kterým každý váš domácí trénink poskočí na ještě vyšší úroveň. Jeho nespornou výhodou je fakt, že rotoped pracuje velmi tiše.

Použité technologie

 • SENSE-I: Bezpečný trénink s kontrolou srdečního tepu
 • SEAT CONTROL: Horizontální a vertikální regulace sedátka umožňuje optimální přizpůsobení rotopedu podle potřeb uživatele
 • DARK LINE: Dominantní černé a grafitové tóny dodají vaší domácí posilovně elegantní, tlumený vzhled

Technická specifikace Spokey Edo Pro

 • Typ stroje: magnetický rotoped
 • Setrvačník: 6 kg/8 kg (Optimized Power technologie)
 • Odpor: 8 stupňů - manuální regulace
 • Velký displej s prostorem na telefon nebo tablet
 • Funkce: scan, čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, puls, celková vzdálenost
 • Regulace sedáku: vertikální a horizontální
 • Nastavitelná výška sedáku: 82-99 cm
 • Transportní kolečka: ano
 • Snímač tepové frekvence: ano
 • Max. nosnost: 120 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 120 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Edo Pro

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi