Spokey Czakra

489 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 4,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Korkový jóga kruh Spokey Czakra je praktická pomůcka při cvičení, kterou využije každý nadšenec jógy. Je vyroben z ekologického a odolného materiálu. Jóga kruh vám při cvičení pomáhá posílit svaly, zlepšit kondici a hlavně zlepšit ohebnost celého těla. Vhodný i na jiné druhy cvičení jako pilates nebo rehabilitaci. Mohou ho využívat začátečníci i pokročilý. Průměr kruhu je 32,5 cm. Jeho maximální nosnost je 150 kg. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Ideální pomůcka při cvičení jógy

Pravidelné cvičení jógy udrží pevné a ohebné tělo. Je to také vynikající způsob jak odbourat stres a zharmonizovat vitální funkce těla a psychiku. Spojením dechových, mentálních a tělesných technik se posiluje imunitní systém a člověk se tak může dopracovat k zdravějšímu tělu.

Účinky cvičení s jóga kruhem

Jóga kruh vám při cvičení pomáhá posílit svaly, zlepšit kondici a hlavně zlepšit ohebnost celého těla. Je vyroben z ekologického materiálu a zajistí dostatečné pohodlí při cvičení. Mohou ho využívat začátečníci i pokročilý.

Vhodné i pro strečink, pilates nebo rehabilitaci

Jóga kruh víte využít i při posilovacích cvicích, pilátesu ale také poslouží jako dobrá pomůcka při strečinku. Pomůže vám tak zvětšit rozsah pohybů a flexibilitu svalů. Vhodný je i při rehabilitačních cvičeních.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 37 cm
Hmotnosť: 1230 g
Výška: 38 cm
Hloubka: 74 cm

Obsah balení

Obsah balení: kruh

Ostatní

Kód produktu: K926633

Recenze Spokey Czakra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Czakra