Popis produktu

Korkový kruh na jógu Spokey Czakra je praktická pomůcka při cvičení, kterou využije každý nadšenec jógy. Kruh je vyroben z ekologického a odolného materiálu. Při cvičení pomáhá posílit svaly, zlepšit kondici a hlavně zlepšit ohebnost celého těla. Je vhodný i pro jiné druhy cvičení, jako pilates nebo rehabilitaci. Mohou jej využívat začátečníci i pokročilí. Průměr kruhu je 32,5 cm. Jeho maximální nosnost je 150 kg.

Ideální pomůcka při cvičení jógy

Pravidelné cvičení jógy udrží pevné a ohebné tělo. Je to také vynikající způsob jak odbourat stres a zharmonizovat vitální funkce těla a psychiku. Spojením dechových, mentálních a tělesných technik se posiluje imunitní systém a člověk se tak může dopracovat k zdravějšímu tělu.

Účinky cvičení s kruhem na jógu

Kruh na jógu vám při cvičení pomáhá posílit svaly, zlepšit kondici a hlavně zlepšit ohebnost celého těla. Je vyroben z ekologického materiálu a zajistí dostatečné pohodlí při cvičení. Mohou jej využívat začátečníci i pokročilí. 

Vhodný i pro strečink, pilates nebo rehabilitaci

Kruh na jógu můžete využít i při posilovacích cvicích, pilates ale také poslouží jako dobrá pomůcka při strečinku. Pomůže vám tak zvětšit rozsah pohybů a flexibilitu svalů. Je vhodný i pro rehabilitační cvičení.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Czakra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno