Spokey Com Form IV 1,0 kg

Sada Spokey Com Form IV 1,0 kg, která sestává z 2 kusů závaží stejné hmotnosti. Závaží na zápěstí si během cvičení připnete na obě zápěstí, nebo zvýšíte intenzitu tím, že si obě závaží dáte na jedno zápěstí. Suchý zip zjednodušuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení. Díky pískové výplni jsou závaží dostatečně pružné na to, aby se jednoduše přizpůsobily tvaru vašeho zápěstí. Spokey Com Form IV zintenzivňuje trénink, stimuluje prací svalů a pomáhá lépe aktivovat různé části těla. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Vlastnosti Spokey Com Form IV

Zapínání na suchý zip zjednodušuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení. Dvě závaží se stejnou hmotností, které si můžete připnout na obě zápěstí a docílit tak rovnoměrně rozloženou váhu. Výhodou Spokey Com Form IV je, že obě závaží si dokážete připnout na jednu ruku a zintenzivnit tak trénink. Jsou určeny k posilování horní části těla během fitness tréninku, aerobiku či ke cvičení na rozvoj a rehabilitaci těla.

Promyšlená funkčnost

Horní vrstva je vyrobena z neoprenu, jehož vlastnosti také pozitivně ovlivňují činnost těla - při zvýšení tělesné teploty se zlepšuje krevní oběh. Zapínání na suchý zip je jedním z nejpevnějších zapínání. Správně zapnuté závaží se vyznačují svou dlouhou životností a spolehlivostí.

Technická specifikace Spokey Com Form IV

  • Materiál: neopren
  • Způsob zapnutí: suchý zip
  • Speciálně vytvarované závaží na zápěstí
  • Anatomické zářezy na palce stabilizují závaží a zaručují tak správné použití během cvičení
  • Hmotnost: 2× 1,0 kg

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 29 cm
Hmotnosť: 2130 g
Výška: 22 cm
Hloubka: 43 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2 ks závaží

Ostatní

Kód produktu: K920911

Recenze Spokey Com Form IV 1,0 kg

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Com Form IV 1,0 kg