Popis produktu

Sada Spokey Com Form IV 1,0 kg sestává z 2 kusů závaží stejné hmotnosti. Závaží na zápěstí si během cvičení připnete na obě zápěstí, nebo zvýšíte intenzitu tím, že si obě závaží dáte na jedno zápěstí. Suchý zip zjednodušuje nasazování a zaručuje stabilní polohu během cvičení. Díky pískové výplni jsou závaží dostatečně pružné na to, aby se jednoduše přizpůsobily tvaru vašeho zápěstí. Spokey Com Form IV zintenzivňuje trénink, stimuluje práci svalů a pomáhá lépe aktivovat různé části těla.

Vlastnosti Spokey Com Form IV

Zapínání na suchý zip zjednodušuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení. Dvě závaží se stejnou hmotností, které si můžete připnout na obě zápěstí a docílit tak rovnoměrně rozloženou váhu. Výhodou Spokey Com Form IV je, že obě závaží si dokážete připnout na jednu ruku a zintenzivnit tak trénink. Jsou určeny k posilování horní části těla během fitness tréninku, aerobiku či ke cvičení na rozvoj a rehabilitaci těla.

Promyšlená funkčnost

Horní vrstva je vyrobena z neoprenu, jehož vlastnosti také pozitivně ovlivňují činnost těla - při zvýšení tělesné teploty se zlepšuje krevní oběh. Zapínání na suchý zip je jedním z nejpevnějších zapínání. Správně zapnuté závaží se vyznačují svou dlouhou životností a spolehlivostí.

Technická specifikace Spokey Com Form IV

  • Materiál: neopren
  • Způsob zapnutí: suchý zip
  • Speciálně vytvarované závaží na zápěstí
  • Anatomické zářezy na palce stabilizují závaží a zaručují tak správné použití během cvičení
  • Hmotnost: 2× 1,0 kg

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Com Form IV 1,0kg

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno