Popis produktu

Balanční deska Spokey Balance Board je skvělá pomůcka k cvičení. Pomáhá posilovat svaly, zlepšovat rovnováhu, stabilitu a koordinaci. Konstrukce desky vyžaduje správné vyvažování rovnováhy, díky čemuž jsou do cvičení zapojeny více druhů svalů. Můžete ji využít i pro trénink nebo rehabilitaci. Je vyrobena ze dřeva - zajišťuje tak vynikající kvalitu a odolnost. Maximální nosnost je 110 kg.

Vhodná pro cvičení, trénink nebo rehabilitaci

Balanční desku můžete využít při různých druzích tréninků. Při stání na desce se nakláníte ze strany na stranu, což pomáhá zlepšovat vaši obratnost a koordinaci. Při cvičení jsou zapojeny více druhů svalů, protože konstrukce desky vyžaduje správné vyvážení rovnováhy. Balanční deska je také využitelná při rehabilitačních cvičeních. Cvičení na desce přispívá i k lepším schopnostem při lyžování, snowboardingu nebo jízdě na skateboardu.

Kvalitní zpracování

Balanční deska je vyrobena ze dřeva, což zajišťuje vynikající kvalitu a životnost. Povrch desky je upraven tak, že zabraňuje před sklouznutím a chrání tak před pádem. Poskytuje maximální nosnost 110 kg.

Parametry

  • Materiál: dřevo

  • Rozměry: 39,5 × 8 cm

  • Hmotnost: 1,45 kg

  • Maximální nosnost: 110 kg

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Balance Board

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno