Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Set Spokey Asteya si oblíbíte nejen během cvičení jógy. Pravidelné cvičení jógy má pozitivní vliv na naše tělo, umožní snížit stres, relaxovat a odvrátit pozornost od každodenních povinností. Set obsahuje podložku na cvičení, 2× jóga bloky, gymnastický míč a pás na jógu.

Podložka na jógu Spokey Asteya

Podložka na cvičení je nepostradatelnou součástí vybavení každého jogína. Zajišťuje pohodlí a bezpečnost během cvičení. Bez ohledu na to, na jaké úrovni jógu cvičíte, podložka je nezbytná během cvičení jednotlivých ásan. Podložka Spokey Asteya je vyrobena z PVC pěny, díky čemuž je velmi odolná proti poškození. Má velmi dobré protiskluzové vlastnosti, takže se budete během cvičení cítit sebejistě a bezpečně.

Jóga blok Spokey Asteya (2 ks)

Perfektní pomocník při józe, který slouží jako podpora při cvičení. Cviky tak budou jednodušší a bezpečnější. Pokročilejším jogínům umožňuje používání jóga bloku širší využití a větší pohodlí při cvičení. Jóga blok Spokey Asteya slouží především k protahování paží, nohou a zad. Lze ho ale také použít jako podpěru pro náročné ásany vzad, ve stoje, vsedě či vleže.

Gymnastický míč Spokey Asteya s pumpičkou

Skvělou volbou pro zpestření domácích tréninků je i gymnastický míč. Při cvičení s míčem se zapojují téměř všechny svaly. Míč Spokey Asteya poskytuje vynikající podporu během cviků pro aktivní rozvoj. Zdánlivě jednoduchá cvičení s míčem mohou být velmi prospěšná pro vaše tělo. Skvělé se hodí i na jógu. Použitím gymnastického míče posilujete většinu svých svalů a zlepšujete kondici.

Jóga pás Spokey Asteya

Pás na jógu usnadní provádění jednotlivých ásan a poskytuje podporu při udržování pozic. Především slouží jako prodloužení rukou, což oceníte zejména během natahovacích cvičení. Jóga pás Spokey Asteya je důležitým prvkem při cvičení jógy - posiluje klouby a zvyšuje rozsah pohybu.

Jóga podložka

  • materiál: PVC pěna
  • rozměr: 173 × 61 cm
  • tloušťka: 4 mm

Jóga blok

  • materiál: EVA pěna
  • rozměry: 22,5 × 15 × 7,5 cm

Gymnastický míč

  • průměr: 65 cm
  • pumpa součástí balení

Jóga pás

  • rozměry: 183 x 3,5 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Asteya jóga set

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi