Speedlink Quinox Pro

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 16,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní ovladač Speedlink Quinox Pro vás už na první pohled zaujme svým designem v černém provedení. Herní ovladač se připojuje přes USB port, délka kabelu je 240 cm. Intenzivní vibrační efekty umožňují realistický zážitek ze hry. Ovladač nabízí možnost nakonfigurovat citlivost analogových kamer a mrtvé zóny spouště. Obsahuje celkem 10 digitálních tlačítek citlivých na tlak a 2 herní joysticky a 2 bumpery. Hraní podle vlastních představ si přizpůsobíte díky 6 tlačítkům, která jsou programovatelná. Ergonomický design zaručuje komfort i při dlouhém hraní a jednoduché ovládání her. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Poutavý vzhled

Herní ovladač Speedlink Quinox Pro v černém provedení s červenými prvky podsvícenými při hře upoutá váš pohled a bude nepřehlédnutelným kouskem ve vaší herní výbavě. Ergonomický tvar a pohodlné uchopení zaručuje pohodlí při hře a skvělou manipulaci.


Rozložení

Mnozí hráči ocení tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže. Herní ovladač umožňuje nastavení analogové páčky a citlivosti na spoušti. Disponuje dvěma analogovými joysticky s integrovanými tlačítky a 8-směrný D-pad. USB herní ovladač obsahuje další tlačítka na zadní straně. Všechna další tlačítka jsou programovatelná, včetně maker, a pomocí softwaru se mohou přiřadit ke kterémukoliv z více profilů.


Dokonalý herní zážitek

Pro perfektní herní zážitky je tu funkce vibrací. Díky nim vám neunikne žádný detail. Intenzivní vibrace tak efektivně doplní dokonalý obraz a zvuk. Zážitek ze hry znásobí nepřehlédnutelné červené podsvícení. Všechny vaše akce uskutečněné tímto ovladačem budou s krátkou dobou odezvy zobrazované na vašem monitoru, displeji či televizoru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • PC Pro zařízení
  • Windows Pro operační systém

Další vlastnosti

Značka: Speedlink
Pro zařízení: PC

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 145 mm
Výška: 105 mm
Hmotnost: 205 g
Tloušťka: 65 mm

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: SL-650005-BK

Všechny parametry

Recenze Speedlink Quinox Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se