SPC Gear GK650K Omnis Kailh Brown CZ černá


Klávesnice, Podsvícení, Ergonomické provedení, Programovatelné klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ, Typ spínače: Kailh Brown, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 25 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mechanická herní klávesnice SPC Gear GK650K Omnis v černém provedení se samostatnou numerickou částí má pevný a kompaktní design s hliníkovou horní stranou, praktické kolečko k ovládání hlasitosti, magneticky připojitelnou opěrku ruky, spínače Kailh Brown a funkci N-Key Rollover. Pomocí softwaru můžete přizpůsobit RGB podsvícení a upravovat makra. Připojení zajišťuje 1,8metrový kabel s USB konektorem.

Klávesnice s moderním designem

Klávesnici SPC Gear GK650K Omnis v černém provedení využijete nejen při hraní her, ale i při každodenním používání. Její design v sobě kombinuje klasický styl s herním nádechem. Má ostře ohraničené hrany, tvarovanou hliníkovou vrchní část i magneticky připojitelnou opěrku ruky. Efektivní zadávání číselných hodnot umožní samostatná numerická část.

RGB podsvícení

Nastavitelné RGB podsvícení poskytne téměř neomezené možnosti barevných kombinací. Na výběr máte z 18 různých stylů osvětlení. Úpravy a nastavení efektů můžete měnit v softwaru SPC Gear, čímž si přizpůsobíte vzhled klávesnice.

Mechanické spínače Kailh Brown

Mechanické spínače Kailh Brown jsou ideální pro každodenní používání. Na jejich aktivaci je nutná malá síla a díky své hmatové odezvě si můžete být jistí stiskem kláves a akcemi, protože při aktivaci dojde k mírnému úderu.

Funkce N-Key Rollover

Díky funkci N-Key Rollover všechny stisky kláves počítač zaregistruje správně. To je důležité při hrách, které vyžadují složité příkazy.

Kolečko pro ovládání zvuku a připojení

Klávesnice je vybavena širokým kovovým rolovacím kolečkem pro ovládání hlasitosti. Spolehlivé připojení zajišťuje 1,8metrový odpojitelný kabel s USB konektorem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SPC Gear GK650K Omnis Kailh Brown CZ černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi