SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red bílá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: Kailh Red, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, bílá. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red v bílém provedení se vyznačuje kompaktním provedením s odolným krytem pro dlouhé hodiny hraní. Je vybavena mechanickými spínači Kailh Red s životností až 50 milionů stisknutí, funkcí Anti-ghosting s N-Key rollover a možností přiřazení maker. Nechybí podmanivé RGB podsvícení, které můžete nastavit v softwaru SPC Gear. K zařízením se klávesnice připojí pomocí odnímatelného kabelu s pozlaceným USB konektorem a délkou 1,8 m.

Jednoduchý design

Klasický vzhled klávesnice SPC Gear GK630K (SPG064) Tournament Kailh Red kombinuje jednoduchost a styl. Její hliníkový kryt zajistí vysokou odolnost i během akčních herních maratonů. Ve výbavě nechybí nastavitelné nožičky a zarážka pro optimální uložení kabelu. Stylový design doplňuje přizpůsobitelné RGB podsvícení s 10 režimy.

Mechanické spínače Kailh Red

Mechanické spínače Kailh Red s výdrží 50 milionů stisknutí oceníte při hraní her i při každodenním běžném používání. Nevyžadují téměř žádnou sílu k aktivaci, což zlepšuje ovládání při FPS nebo bojových hrách, kde jsou klíčové okamžité reakce. Funkce N-Key rollover zajistí, že všechny klávesy budou zaznamenány, i kdybyste je stiskli současně.

Software SPC Gear

Software SPC Gear zjednodušuje správu podsvícení. Díky němu si pohodlně upravíte rychlost světelné animace, její intenzitu i styl. Také si v něm vytvoříte a upravíte makra. To znamená, že můžete přiřadit funkci, která obvykle vyžaduje kombinaci stisknutí tlačítek na jeden kláves.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi