SP Connect Multi Activity Bundle pro Apple iPhone Xr

Balíček příslušenství SP Connect Multi Activity Bundle je určený pro chytrý telefon Apple iPhone Xr. Díky tomuto příslušenství si budete moci svůj telefon umístit prakticky kamkoliv. V balení se nachází ochranný kryt, který je přizpůsobený přesně na tělo telefonu a lze tak bez omezení ovládat a zachovává i přístup k tlačítkům. Dále nechybí Running Band, díky kterému můžete mít telefon nablízku i během sportovních aktivit. V balení se dále nachází Vent Mount, který vám umožní připevnit telefon do výdechů ventilace vašeho auta s 360° polohovatelností. Další součástí je pouzdro Weather Case, které ochrání telefon před nepřízní počasí a také univerzální držák, který lze připnout na rámy, trubky nebo třeba zábradlí s průměrem 20-35 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Upevněte svůj telefon kamkoliv

Sada příslušenství SP Connect Multi Activity Bundle pro Apple iPhone Xr obsahuje celkem pět součástí, díky kterým umístíte svůj telefon téměř kamkoliv a ochráníte ho před nepřízní počasí a také před poškozením při pádu. Svůj telefon můžete připnout díky univerzálnímu držáku k madlům, zábradlí, trubkám nebo rámům jízdních kol, které mají průměr 20-35 mm. Další součástí balení je Vent Mount, který poslouží jako držák na váš telefon v autě. Umísťuje se do mřížky ventilace a umožňuje 360° polohovatelnost. Telefon si tak můžete nastavit přesně do polohy, která vám vyhovuje. 

Ochrana telefonu

V balení se nachází speciální kryt, který je vyrobený ze tří vrstev odolného materiálu, zajišťující perfektní ochranu před mechanickým poškozením zejména při pádu. Druhým pouzdrem je Weather Case, které ochrání váš telefon před nepřízní počasí, můžete tak jezdit na kole v dešti nebo v terénu bez obav o svůj telefon, který je chráněný nejen proti vodě, ale také proti bahnu a prachu. 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro značku Apple
  • Pro úhlopříčku 6,1 "

Další vlastnosti

Značka: Sp connect
Pro značku: Apple
Pro úhlopříčku: 6,1 "

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 100 mm
Výška: 19,8 mm
Hmotnost: 290 g
Hloubka: 62 mm

Obsah balení

Obsah balení: sada adaptérů

Ostatní

Kód produktu: 53814

Všechny parametry

Recenze SP Connect Multi Activity Bundle pro Apple iPhone Xr

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SP Connect Multi Activity Bundle pro Apple iPhone Xr