SP Connect Moto Bundle Universal

2 200 Kč ? 2 199 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 21,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

SP CONNECT Moto Universal je sada dvou praktických komponentů určených zejména pro nadšence Moto Bike a Moto Mountain. V balení naleznete dva univerzální držáky, SP Universal Interface a SP Moto Mount Pro pro pohodlné nastavení správné polohy. Adhezivní držák SP Universal Interface je možné umístit na ochranný kryt nebo přímo na tělo mobilního telefonu. Držáky jsou kompatibilní se všemi moderními telefony. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Univerzální sada

SP CONNECT Moto Universal je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí chránit svůj smartphone i během sportovních aktivit a dobrodružství. Sada v sobě zahrnuje dva univerzální držáky, které využijí zejména milovníci horské cyklistiky a motorek. V balení máte SP Universal Interface a SP Moto Mount Pro. Tyto doplňky jsou vhodné pro všechny smartphony.

Balení obsahuje:

  • SP Universal Interface

  • SP Moto Mount Pro

SP Universal Interface

Tento adhezivní držák s tloušťkou jen 2,55 mm je skvělým řešením pro váš smartphone. Držák můžete jednoduše připevnit na tělo telefonu nebo na ochranný kryt. MicroRail systém vám umožní připevnit a využívat další príšlušenství SP Connect.

SP Moto Mount Pro

Dalším ze sady je hliníkový držák, který jednoduše upevníte na řídítkách motorky nebo kola. Držák je flexibilní i díky 10 centimetrovému rotačnímu ramenu umožňujícímu pohodlné nastavení do požadovaného úhlu či polohy. Využijete ho na upevnění telefonu, kamery nebo světla. Možné prodloužení výšky držáku, vhodné pro průměry 1/4 '', 1/8 '', 1 '', 7/8 ''.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro značku Univerzální

Další vlastnosti

Značka: Sp connect
Pro značku: Univerzální

Ostatní

Kód produktu: 53906

Všechny parametry

Recenze SP Connect Moto Bundle Universal

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SP Connect Moto Bundle Universal