Soundmaster NR995WE bílý

Vyberte si jinou variantu

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Soundmaster NR955WE v bílé barvě je kompletní hudební centrum zabudované ve velmi pěkném retro designu. Kvalita zvuku však nostalgická není! Díky reproduktorům 2x 20 wattů si můžete vychutnat úžasný zvuk. Je vybaveno rádiem DAB+/FM, přehrávačem gramofonových desek a CD. I s tímto "nábytkem" můžete poslouchat hudbu z USB klíče nebo prostřednictvím technologie Bluetooth. Nechybí ani konektor AUX a výstup pro sluchátka. Krásný řemeslně zpracovaný nábytek na nohách přináší modelu Soundmaster NR955WE stylový vzhled, který bude atraktivní v téměř každém obývacím pokoji. Dokonce i dálkové ovládání má pěkný dřevěný design. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nostalgický HiFi systém

Hudební centrum Soundmaster NR955 je navzdory retro designu vybaveno nejnovějšími technologiemi. Krásně řemeslně zpracovaný nábytek na nohách přináší modelu Soundmaster NR955 stylový vzhled, který bude atraktivní v téměř každém obývacím pokoji. Dokonce i dálkové ovládání má pěkný dřevěný design. Kromě gramofonu obsahuje CD přehrávač, digitální rádio DAB+/FM s RDS, USB vstup a Bluetooth pro přenos zvuku z mobilních zařízení. Kvalitní zvuk zajistí 2-pásmové reproduktory s basreflexem a výkonem 2x 20 wattů.

Gramofon s přenoskou Audio-Technica

Gramofon s otáčkami 33/45/min. umožňuje přehrávání novějších i starších desek a jejich záznam do formátu MP3 pomocí zabudovaného převodníku A/D. Rovněž je možné zhotovit zvukové nahrávky v MP3 formátu z CD a DAB rádia na USB klíč.

Pohodlné ovládání

Dálkové ovládání umožnuje elektronické ovládání funkcí. LCD podsvícený displej zobrazuje aktuální informace. Pomocí ekvalizéru a separátního nastavení basů a výšek si můžete upravit zvuk dle vašeho vkusu. 

Digitální rádio s automatickým vyhledáváním a předvolbami

Digitální DAB+/FM rádio přináší nové hudební možnosti a zábavu pro váš systém. Díky automatickému vyhledávání rozhlasových stanic vám vyhledání oblíbeného kanálu nikdy nepotrvá více než pár vteřin. Výchozí rozhlasové stanice si můžete uložit a získat okamžitý přístup ke všem oblíbeným stanicím, aniž byste je museli vždy ladit manuálně. Přibalená je také teleskopická anténa a IEC 75 Ω anténní vstup umožňuje připojit externí anténu.

Zabudovaná Bluetooth technologie

Kromě linkového 3,5 mm vstupu AUX můžete využít bezdrátový přenos z mobilu, tabletu nebo notebooku přes zabudovanou Bluetooth technologii nebo přehrávat MP3 hudbu přímo z USB klíče přes vstup USB. CD přehrávač přehrává CD-R/RW i CD-MP3. K systému si můžete připojit i sluchátka přes 3,5 mm konektor.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • RMS výkon 40 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 2 - pásmový
  • DAB Ano
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Soundmaster
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 100 cm
Výška: 80 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 16,2 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 60
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 40 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: NR995WE

Všechny parametry

Recenze Soundmaster NR995WE bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Soundmaster NR995WE bílý