Bose Smart 300 černý


Soundbar, Barva černá, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 1 × optický vstup. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Výkonný soundbar Bose Smart 300 v černém provedení vás okouzlí nejen po technické stránce, ale rovněž i po vizuální. Jednoduché a čisté linie působí elegantně a minimalisticky zároveň, čímž dokonale vyniknou v každém moderním interiéru. Nejmodernější technologie z něj dělají ohromný kousek vhodný do každé domácnosti. Pomocí technologie Bose Voice4Video rozšíříte hlasové schopnosti Alexa a můžete tak jednoduše a rychle ovládat televizor vašim hlasem. Technologie Bose SimpleSync vám umožní spárovat soundbar s kompatibilními zařízeními Bose. S aplikací Bose Music můžete snadno nastavit soundbar, zvolit si hlasového asistenta či procházet veškerou hudbu na jednom místě . Díky kompatibilitě s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect můžete bezdrátově streamovat, co chcete a jakkoliv chcete.

Řekněte to. Sledujte to.

Exkluzivní technologie Bose Voice4Video rozšiřuje hlasové schopnosti Alexa tak, jak to nedokáže žádný jiný soundbar. Kromě ovládání Bose Smart Soundbar 300 můžete televizor, kabelový nebo satelitní box ovládat pouze hlasem. Žádné dálkové ovládání a žádná tlačítka. Zapněte televizor a přeskočte na svou oblíbenou stanici - vše s jednoduchou Alexa výzvou. I vaši technicky zdatní hosté nebo návštěvníci večírků se budou cítit jako odborníci. Stačí říct: "Alexa, sleduj síť NFL," a můžete se okamžitě začít dívat. Je to nejrychlejší způsob jak sledovat co máte rádi, s tím, koho máte rádi. Můžete dokonce uskutečňovat a přijímat hovory s inteligentními produkty Bose, produkty Amazon Echo s kýmkoliv ve vašem seznamu kontaktů.

Soukromě nebo pro všechny doma

Technologie Bose SimpleSync umožňuje spárovat Bose Smart Soundbar 300 s kompatibilními produkty Bose. Chcete se dívat na televizi a nikoho při tom nerušit? Spárujte svůj soundbar s vybranými sluchátky Bose pro osobní zážitek z poslechu TV. Chcete poslouchat stejnou hudbu v různých místnostech současně? Spárujte svůj soundbar s vybraným reproduktorem Bluetooth Bose, abyste přidali další zvuk po celém domě.

Hudba, jakkoli chcete

Pokud jde o to, co chcete slyšet, máte tolik možností. Díky kompatibilitě s Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect můžete bezdrátově streamovat co chcete, jakkoli chcete. Projděte si své oblíbené hudební služby nebo si zahrajte cokoli z telefonu nebo tabletu. Pokud ho máte ve svém přístroji, můžete jej slyšet přes Bose Smart Soundbar 300. (Hudební služby se mohou lišit.)

Snadné nastavení s jednoduchým použitím

Bose Smart Soundbar 300 využívá jediné připojení k televizoru pomocí optického zvukového kabelu nebo kabelu HDMI. Jednoduše připojte soundbar k televizoru, připojte k napájení a zapněte. Pak si stáhněte aplikaci Bose Music, abyste dokončili nastavení, připojili se k síti Wi-Fi a vybrali svého hlasového asistenta.

Převezměte kontrolu nad svým zážitkem z poslechu

S aplikací Bose Music můžete snadno nastavit soundbar, zvolit si hlasového asistenta a procházet veškerou hudbu na jednom místě, takže můžete plynule přeskakovat mezi stanicemi, seznamy skladeb a službami, aniž byste aplikaci opustili. Je to další jednoduchý způsob ovládání Bose Smart Soundbar 300 nebo seskupení vašich kompatibilních produktů inteligentní domácnosti. Nastavení předvoleb pomocí aplikace je jednoduché, takže vaše oblíbená hudba je vzdálena pouze na jeden dotek.

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bose Smart 300 černý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

13. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zvuk
  • Jednoduché nastavení přes aplikaci Bose music (Android i Apple)
  • Ekvalizer přes Appku
  • Wi-fi a TuneIn (radio bez nutnosti pusteni TV)

Velmi kvalitní výrobek, slušné basy bez subwooferu -> nastavil jsem ekvalizerem +40<br /> Vřele doporučuji.