Sony ZV-E10 body digitální kompakt černý


Digitální kompakt, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Podporované videoformáty: MPEG, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Elektronický hledáček, Duální stabilizace obrazu, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion. Více info


Cena 19 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 195 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Digitální kompakt ZV-E10 (tělo bez objektivu), obrazový senzor CMOS, formát snímače APS-C, rozlišení 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 3840 × 2160 px, video formát XAVC S a MPEG, obrazový formát Raw a jpg, elektronický hledáček, duální stabilizace obrazu, manuální ostření, dotyková obrazovka, výklopný displej, úhlopříčka 3", kompatibilní paměťové karty SDXC/SDHC/micro SDXC/SDHC/micro SD/Memory Stick pro Duo, sáňky na blesk a příslušenství, snímková frekvence při videu 120 sn/s, rychlost sériového snímání 11 sn/s, Wi-Fi. Kapacita baterie/snímků 440 snímků, černé provedení, v balení baterie NP-FW50, síťový adaptér a kabel USB-a - USB-C (USB 2.0), popruh na rameno, kryt proti větru, adaptér na kryt proti větru a kryt na tělo.

Jako stvořený pro vlogery

Digitální kompakt Sony ZV-E10 (tělo bez objektivu) je navržen tak, aby umožňoval pohodlnou tvorbu profesionálních videí s rozlišením 4K/30 fps. Disponuje praktickým otočným displejem s úhlopříčkou 3". Tělo fotoaparátu je možné kombinovat s množstvím vyměnitelných objektivů a dalším příslušenstvím. Kompakt je vybaven 24,2Mpx APS-C snímačem Exmor CMOS doplněn procesorem Bionz X. Je ideálním pomocníkem pro každého vlogera. Můžete s ním zaostřit na oko v reálném čase i průběžně sledovat pohyb.

Jednoduché ovládání rozmazaného pozadí

Jediným stisknutím můžete pohodlně aktivovat nebo deaktivovat Bokeh efekt - efekt rozmazaného pozadí, kterým nechává vyniknout hlavní snímaný objekt. Efekt se zapne stisknutím funkce "Defocus". Pro opětovné zaostření na celou scénu stačí stisknout volbu "Clear".

Automatické přeostřování při videorecenzích

Pokud připravujete video, ve kterém se věnujete například recenzi určitého výrobku, určitě oceníte funkci "Product Showcase". Jejím aktivováním bude fotoaparát automaticky přeostřovat z vaší tváře na produkt před fotoaparátem a vy se tak budete moci nerušeně věnovat své videorecenzi.

Stabilní video i během pohybu

Díky stabilizaci obrazu dokáže fotoaparát natáčet kvalitní nerozostřené video i když jste v pohybu. Automatická expozice s prioritou obličeje zajišťuje automatické zesvětlení vaší tváře a postará se o to, aby byla dobře nasvícena i při přechodu prostorů s různými světelnými podmínkami.

Integrovaný vícesměrový mikrofon

S tímto fotoaparátem získáte nejen vynikající obrazový, ale také zřetelný zvukový záznam. Je vybaven zabudovaným vícesměrovým mikrofonem (3 membrány), optimalizovaným pro zaznamenávání zvuku před fotoaparátem. Nechybí ani ochrana proti větru, která snižuje šum způsobený větrem při natáčení videa ve venkovním prostředí.

Připojení na dálku, snadné sdílení

Pomocí fotoaparátu můžete i pohodlně streamovat. S velkým snímačem a vestavěným mikrofonem můžete komunikovat online kdekoli. Profesionální videa je možné ihned po natočení sdílet na sociálních sítích. Na upravování videa je k dispozici funkce "Movie Edit", pomocí které je možné vylepšit stabilizaci v případě roztřesených záběrů nebo i oříznout video podle potřeb. Chcete-li nahrávat video určené pro obrazovky mobilních telefonů, stačí zvolit záznam videa na výšku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Stabilizace obrazu Duální
Hledáček Elektronický

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

FotoVideo test

FotoVideo test

Výborný

0,0 / 5

0 recenzí Sony ZV-E10 body digitální kompakt černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi