Sony XR-65X93J

Zobrazit


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Více info

Úhlopříčka


Cena 26 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 270 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Špičkový Smart Android TV Sony XR-65X93J v černém provedení s minimalistickým designem a prémiovým hliníkovým stojanem, Full Array LED displejem, důmyslným procesorem Cognitive Processor XR, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) vás vtáhne do děje díky pokročilé technologii reproduktorů, která vytvoří skvělou harmonii zvuku a obrazu. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace XR Contrast (zvýrazňuje kontrast), XR Contrast Booster (přizpůsobuje jas), XR Triluminos Pro (širší paleta barev), XR Colour (věrně působící barvy), XR Clarity, XR Motion či XR Motion Clarity (pro plynulé akce). O vícerozměrný vysoce kvalitní zvuk a jasné dialogy se postarají technologie XR Sound Position (zvuk kopíruje dění na obrazovce), Acoustic Multi-Audio, XR Surround (skutečné prostorové 3D ozvučení) či Voice Zoom 2 (vylepšuje zřetelnost hlasů). Hlasové vyhledávání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Google TV, Chromecast, Apple AirPlay a Google Play.

Televizor s kognitivní inteligencí

Televizor Bravia XR posouvá obraz a zvuk na vyšší úroveň pomocí důmyslného procesoru Cognitive Processor XR. Rozumí tomu, jak lidé vidí a slyší a nabízí nový zážitek, který vás úplně vtáhne do scény.

Obraz v rozlišení 4K tak, jak jej vnímá lidské oko (XR Picture)

Vychutnejte si hluboký, přirozený a realistický obraz. Procesor používá analýzu vycházející z lidské perspektivy a ve zlomku sekundy provede křížovou analýzu a optimalizaci stovek tisíců prvků. Tato technologie spolu s panelem využívajícím Full Array LED vytváří výjimečně realistický obraz a kontrast.

Změňte každý zvuk na strhující zážitek

Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR dělají z každého zvukového zdroje pohlcující zvukový zážitek. Slyšte zvuky zřetelněji a přesněji, ať sledujete cokoli. Užijte si zábavu po novém s dokonalou harmonií zvuku a obrazu.

Tisíce filmů a seriálů, které vyhledáte hlasem

Rychle vyhledávejte svým hlasem to, co chcete sledovat. Najděte konkrétní titul vyslovením jeho názvu. Nebo vyhledávejte doporučení s pokynem "Show me sci-fi adventure TV shows".

Široká paleta přirozených barev

Sledujte přirozené barvy lahodící lidskému oku. Cognitive Processor XR dává displeji přístup k širší paletě barev a umožňuje mu reprodukovat jednotlivé barvy s jemnými odlišnostmi jako ve skutečném světě. Vylepšené odstíny a sytost pro věrné barvy a realistickou texturu květů.

Realistická hloubka, hluboké odstíny černé a intenzivní jas

Zažijte realistický kontrast. Procesor Cognitive Processor XR provádí křížové analýzy údajů, čímž vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým lidské oko vnímá přirozené barvy a hloubku. Díky technologii XR Contrast Booster jsou světlé části světlejší a tmavé části tmavší. Detaily se tak již neztratí ve stínech či přepálených světlých oblastech.

Inteligentní dotváření ztracených textur

Se zvýšením rozlišení na úroveň 4K si můžete každý obsah užít v rozlišení blížícím se ke 4K. Procesor Cognitive Processor XR přistupuje k množství údajů a inteligentně dotváří ztracené textury i detaily přispívající k realistickému obrazu. Sledujte detaily, jako například přirozená srst zvířat a ostré hrany kamene.

Inteligentní zpracování pohybu

Sledování sportu a akčních filmů je nyní ještě lepší. Procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity provádí křížovou analýzu údajů, aby zajistil plynulou akci, která je jasná a ostrá.

Zvuk sladěný s akcí

XR Sound Position dodává zvuku provázejícímu obraz reálnost a poskytuje zvukový zážitek shodný s tím, jak vnímáme svět. Tento televizor s technologií Full Array LED je vybaven výškovými reproduktory pro rozložení zvuku, které přesně kopírují dění na obrazovce a přinášejí tak skutečně pohlcující zážitek.

Veškerá zábava ve vyšší kvalitě 3D prostorového zvuku

S procesorem Bravia XR je zvuk veškerého sledovaného obsahu upraven na skutečný prostorový zvuk. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a svisle, a umožňuje vám vychutnat si 3D zvuk, aniž byste potřebovali reproduktory ve stropě nebo vysílající zvuk nahoru.

Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a nabízí zřetelnější dialogy

Poslouchejte zřetelněji televizní dialogy, aniž byste museli zvyšovat hlasitost. I když je řeč těžko srozumitelná, technologie Voice Zoom 2 zjistí typ hlasu, analyzuje jej a zlepší jeho zřetelnost.

Sledujte obsah z chytrého telefonu ve velkém formátu

Vychutnejte si svá oblíbená videa, fotografie, hry a mnoho dalšího se systémem iOS nebo Android na velké obrazovce. Je to rychlé a jednoduché.

 • Funguje se zařízeními Apple AirPlay / Apple HomeKit - s Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce z prohlížeče Safari.

 • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje přenos oblíbených videí, her a aplikací z mobilního zařízení do televizoru s technologií Chromecast built-in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a vše, co máte rádi, můžete sledovat ve velkém formátu.

Ovládejte všechna zařízení jedním dálkovým ovladačem

Inteligentním dálkovým ovladačem můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videa na vyžádání pomocí jednoho tlačítka můžete ve svém pokoji sledovat seriály a filmy během několika vteřin.

Elegantní design s inovativními vlastnostmi

 • Nádherně minimalistické provedení - minimalistický design maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější - na obraz. Televizor nabízí pohlcující zvuk bez ohledu na to, zda je na stojanu nebo na stěně.

 • Flexibilní stojan pro libovolné umístění televizoru - všestranný oboustranný stojan poskytuje možnost standardního nastavení zaměřeného na obraz nebo úzkého nastavení pro menší police.

 • Plochý povrch pro pohlcujúcejší zážitek - rám je výjimečně tenký a vaše oči se tak přirozeně zaměřují na obraz, ne na to, co je kolem něj.

 • Hliníkový stojan s luxusním vzhledem - hliníkový stojan s prémiovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil s televizorem a vaší místností.

 • Rám z udržitelných materiálů - rám TV tvoří až 30 % udržitelných materiálů a komponenty jsou z jedinečného recyklovatelného plastu Sorplas s výjimečnou mírou recyklovatelnosti dosahující až 89 %.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a užívejte si poutavý zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace podle prostředí se snímači světla a barev automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

 • Světelný snímač - tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.

 • Acoustic Auto Calibration - ať sedíte kdekoliv, tento televizor zjistí vaši polohu a optimalizuje zvuk tak, abyste si vždy užívali stejnou kvalitu zvuku, jako když sedíte přímo před televizorem. Zvuk se může měnit v závislosti od předmětů v místnosti.

Užijte si zábavu na studiové úrovni

Televizor přináší technologie pro zachování režisérova záměru, jako například Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Nabízí dramatické momenty i napětí podle představ režiséra. Je připraven pro software Calman a tvůrci jej mohou používat i během produkčních úprav.

 • Netflix Calibrated Mode - tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netflix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jak má studiová nahrávka.

 • IMAX Enhanced - tento televizor má certifikaci IMAX Enhanced, což znamená, že můžete očekávat věrný obraz a kvalitní zvuk.

 • Dolby Vision a Dolby Atmos - vychutnejte si doma napětí jako v kině. Dolby Vision oživuje scény, čímž přináší autentický zážitek ze sledování. Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

7 recenzí Sony XR-65X93J

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Ondřej

17. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


TOP FALD LCD TV za slušnou cenu, splnila moje očekávání


slávka

27. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • krásná a velká obrazovka s dobrým kontrastem
 • nevím

koupili jsme televizi kvůli oblíbeným pořadům o přírodě,které si vychutnáme dokonale....


Martin

22. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • obraz
 • google tv
 • zvuk
 • zvuk
 • zvuk

Petr

18. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • kvalita obrazu
 • design
 • Google TV
 • nemoderní ovladač

Kvalitní TV za přiměřenou cenu. Zklamal Google TV systém, oproti předchozí Android TV trošku krok zpět, některé "funkce" nejsou v ČR dostupné (tolik propagované "FOR YOU", nemožnost upravit domovskou stránku, jinak s TV naprostá spokojenost.