Sony XR65A83J


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informační list

Úhlopříčka


Cena 56 990 Kč

Sleva 5 % z ceny doporučené výrobcem: 59 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 569,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Špičkový Smart Android TV Sony XR65A83JAEP v černém provedení s minimalistickým designem One Slate, OLED displejem, důmyslným procesorem Cognitive Processor XR, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) vás vtáhne do děje díky pokročilé technologii reproduktorů, která vytvoří skvělou harmonii zvuku a obrazu. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace XR Contrast (upravuje jas), XR OLED Contrast Pro (zvýrazňuje kontrast), XR Triluminos Pro (širší paleta barev), XR Colour (věrně působící barvy), XR Clarity či XR Motion Clarity (pro plynulé akce). O vícerozměrný vysoce kvalitní zvuk a jasné dialogy se postarají technologie XR Sound Position (zvuk kopíruje dění na obrazovce), Acoustic Surface Audio+, XR Surround (skutečné prostorové 3D ozvučení) či Voice Zoom 2 (vylepšuje zřetelnost hlasů). Pokročilé hlasové vyhledávání ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Google TV, Chromecast, Apple AirPlay a Google Play.

Televizor s kognitivní inteligencí

Televizor Bravia XR posouvá obraz a zvuk na vyšší úroveň pomocí důmyslného procesoru Cognitive Processor XR. Rozumí tomu, jak lidé vidí a slyší a nabízí nový zážitek, který vás úplně vtáhne do scény.

Revoluční obraz na obrazovkách OLED (XR Picture)

Užijte si strhující kontrast na obrazovkách OLED s přirozeným a realistickým obrazem. Procesor používá analýzu vycházející z lidské perspektivy, a ve zlomku sekundy provede křížovou analýzu a optimalizaci stovek tisíců prvků. V kombinaci s panelem OLED přináší tato technologie sytou černou a jasný obraz.

Změňte každý zvuk na strhující zážitek (XR Sound)

Pokročilá technologie obrazovky s reproduktorem a procesor Cognitive Processor XR dělají z každého zvukového zdroje pohlcující zvukový zážitek. Slyšte zvuky zřetelněji a přesněji, ať sledujete cokoli. Užijte si zábavu po novém s dokonalou harmonií zvuku a obrazu.

Tisíce filmů a seriálů, které vyhledáte hlasem

Rychle vyhledávejte svým hlasem to, co chcete sledovat. Najděte konkrétní titul vyslovením jeho názvu. Nebo vyhledávejte doporučení s pokynem "Show me sci-fi adventure TV shows".

Užijte si více hloubky a textur se sytou černou a jasným světlem

Procesor Cognitive Processor XR křížově analyzuje údaje, čímž vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým lidské oko vnímá přirozené barvy a hloubku. XR OLED Contrast upravuje jas, aby byly světlé odstíny v osvětlených částech a tmavé ve stínech výraznější. Detaily tak nejsou ztraceny ve stínu nebo v přepálených světlých oblastech.

Široká paleta přirozených barev

Sledujte přirozené barvy lahodící lidskému oku. Cognitive Processor XR dává displeji přístup k širší paletě barev a umožňuje mu reprodukovat jednotlivé barvy s jemnými odlišnostmi jako ve skutečném světě. Vylepšené odstíny a sytost pro věrné barvy a realistickou texturu květů.

Inteligentní dotváření ztracených textur

Se zvýšením rozlišení na úroveň 4K si můžete každý obsah užít v rozlišení blížícím se ke 4K. Procesor Cognitive Processor XR přistupuje k množství údajů a inteligentně dotváří ztracené textury i detaily přispívající k realistickému obrazu. Sledujte detaily, jako například přirozená srst zvířat a ostré hrany kamene.

Inteligentní zpracování pohybu

Sledování sportu a akčních filmů je nyní ještě lepší. Procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity provádí křížovou analýzu údajů, aby zajistil plynulou akci, která je jasná a ostrá.

Zvuk sladěný s akcí

XR Sound Position dodává zvuku provázejícímu obraz reálnost a poskytuje zvukový zážitek shodný s tím, jak vnímáme svět. Tento televizor s technologií Full Array LED je vybaven výškovými reproduktory pro rozložení zvuku, které přesně kopírují dění na obrazovce a přinášejí tak skutečně pohlcující zážitek.

Veškerá zábava ve vyšší kvalitě 3D prostorového zvuku

S procesorem Bravia XR je zvuk veškerého sledovaného obsahu upraven na skutečný prostorový zvuk. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a svisle, a umožňuje vám vychutnat si 3D zvuk, aniž byste potřebovali reproduktory ve stropě nebo vysílající zvuk nahoru.

Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a nabízí zřetelnější dialogy

Poslouchejte zřetelněji televizní dialogy, aniž byste museli zvyšovat hlasitost. I když je řeč těžko srozumitelná, technologie Voice Zoom 2 zjistí typ hlasu, analyzuje jej a zlepší jeho zřetelnost.

Sledujte obsah z chytrého telefonu ve velkém formátu

Vychutnejte si svá oblíbená videa, fotografie, hry a mnoho dalšího se systémem iOS nebo Android na velké obrazovce. Je to rychlé a jednoduché.

 • Funguje se zařízeními Apple AirPlay / Apple HomeKit - s Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce z prohlížeče Safari.

 • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje přenos oblíbených videí, her a aplikací z mobilního zařízení do televizoru s technologií Chromecast built-in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a vše, co máte rádi, můžete sledovat ve velkém formátu.

Ovládejte všechna zařízení jedním dálkovým ovladačem

Inteligentním dálkovým ovladačem můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videa na vyžádání pomocí jednoho tlačítka můžete ve svém pokoji sledovat seriály a filmy během několika vteřin.

Minimalistický design - pohlcující a bez rozptýlení

Minimalistický design One Slate nabízí rám s plynulými okraji kolem obrazovky ve skleněném panelu, který je elegantní a umožňuje soustředit se na obraz. Televizor skvěle vypadá i zní, ať už je umístěn na stojanu nebo na zdi. 

 • Stojan se třemi možnostmi pro všestranné umístění televizoru - stojan se třemi možnostmi umístění nabízí standardní nastavení se zaměřením na obraz, zúžené nastavení pro menší police a nastavení ideální pro zvukový systém.

 • Plochý kovový povrch pro pohlcující zážitek - kovový rám s luxusním vzhledem je mimořádně úzký, takže vaše oči se přirozeně soustřeďují na obraz a ne na to, co je kolem něj.

 • Stojan s hliníkovou úpravou a luxusním vzhledem - stojan s hliníkovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil s televizorem i vaší místností.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a užívejte si poutavý zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace podle prostředí se snímači světla a barev automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

 • Světelný snímač - tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.

 • Acoustic Auto Calibration - ať sedíte kdekoliv, tento televizor zjistí vaši polohu a optimalizuje zvuk tak, abyste si vždy užívali stejnou kvalitu zvuku, jako když sedíte přímo před televizorem. Zvuk se může měnit v závislosti od předmětů v místnosti.

Užijte si zábavu na studiové úrovni

Televizor přináší technologie pro zachování režisérova záměru, jako například Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Nabízí dramatické momenty i napětí podle představ režiséra. Je připraven pro software Calman a tvůrci jej mohou používat i během produkčních úprav.

 • Netflix Calibrated Mode - tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netflix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jak má studiová nahrávka.

 • IMAX Enhanced - tento televizor má certifikaci IMAX Enhanced, což znamená, že můžete očekávat věrný obraz a kvalitní zvuk.

 • Dolby Vision a Dolby Atmos - vychutnejte si doma napětí jako v kině. Dolby Vision oživuje scény, čímž přináší autentický zážitek ze sledování. Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Stvořeno pro PlayStation 5

Televizory BRAVIA XR jsou navrženy tak, aby dokonale spolupracovaly se systémem PlayStation 5. BRAVIA XR a PS5 společně vytvářejí pohlcující zážitek s pohlcujícím obrazem a zvukem, díky kterému budete mít pocit, že jste uprostřed akce. 

 • Až 4K/120 snímek/s HDMI 2.1 vstup - Podporuje plynulé a citlivé hraní ve 4K při 120 snímcích za sekundu a 120 Hz.

 • Krátká doba odezvy - Podporuje extrémně plynulé hraní s krátkou dobou odezvy 8,5 ms při rozlišení 4K/120 sn./s.

 • XR Picture a XR Sound - Věrné barvy, detaily a pohlcující zvuk pro skvělý zážitek ze systému PlayStation 5.

 • Automatické mapování tónů HDR - PS5 automaticky vybere nejlepší nastavení HDR pro váš televizor.

 • Automatický režim výběru žánru - Televizor BRAVIA se automaticky přepne do herního nebo standardního režimu pro televizi a filmy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony XR65A83J

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno