Sony XR-65A95K


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 165 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 79 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 800 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Android TV Sony XR-65A95K s Google TV, OLED displejem, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 65" (164 cm) a kognitivním procesorem XR vás vtáhne do děje díky úžasnému obrazu a pohlcujícímu zvuku.

Kognitivní inteligence

Posuňte obraz a zvuk na vyšší úroveň s procesorem Cognitive Processor XR. Revoluční procesor v televizorech Bravia XR reprodukuje obsah tak, jak jej lidé vidí a slyší, a vytváří tak neuvěřitelně realistický zážitek. Rozumí způsobu, jakým lidské oko zaostřuje a křížově analyzuje obraz, aby dosáhlo přirozené hloubky, mimořádného kontrastu a nádherně živých barev.

Široký barevný gamut, přirozený a jasný obraz

Panel OLED (QD-OLED) poskytuje nejširší barevný gamut díky procesoru Cognitive Processor XR. Tento jedinečný procesor reprodukuje přirozené odstíny barev, které mají lidé rádi, a neustále naplňuje obrazovku živými barvami a realistickými texturami při všech úrovních jasu.

Vychutnejte si realistickou hloubku se sytou černou a živými barvami

Tento televizor kombinuje technologii XR OLED Contrast Pro s panelem QD-OLED OLED, a poskytuje tak až o 200 % vyšší jas barev ve srovnání s běžnými televizory OLED, což vede k živějším scénám plným syté černé a živých barev. Pomocí kognitivního procesoru XR vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřují naše oči, takže vám neunikne žádný detail v oslnivém světle ani v hlubokých stínech.

Obraz a zvuk jsou v harmonii

Technologie Acoustic Surface Audio+ promění obrazovku ve vícekanálový reproduktor se speciálními motory. Zvuk bude v dokonalém souladu s děním na obrazovce, takže se můžete ponořit do skutečně pohlcujícího zážitku.

Hlasové vyhledávání

Rychlejší nalezení filmů pomocí hlasového vyhledávání. Jenom vyslovte název daného filmu nebo vyhledejte obsah příkazem "Najít akční filmy". Začněte stisknutím tlačítka hlasového ovládání na dálkovém ovladači.

Dvojí styl - dokonale se hodí k vašemu životnímu stylu

Tento televizor umíte umístit ve dvou různých provedeních. Přední styl s designem One Slate nabízí nejúžasnější zážitek a zadní styl umožňuje umístit televizor blízko stěny, takže dokonale zapadne do místnosti. (* Skutečný vzhled se může lišit v závislosti na velikosti televizoru. Tento televizor musí být z bezpečnostních důvodů umístěn na polici nebo stojanu, který je širší než stojan televizoru).

Obraz XR

 • Široké spektrum barev příjemných pro lidské oko - díky milionům jednotlivých pixelů, které vyzařují vlastní světlo, nabízí tento televizor OLED (QD-OLED) širší paletu barev a přináší zcela nový zážitek ze sledování. V kombinaci s procesorem Cognitive Processor XR se sytost, tón a jas každé barvy zobrazí v ohromujících detailech a odhalí jemné nuance a rozdíly, které jsou obvykle vidět pouze v reálném životě.

 • Živé barvy a sytá černá s realistickou hloubkou - panel OLED (QD-OLED) využívá technologii XR OLED Contrast Pro, která vám umožní plně si vychutnat skutečný kontrast s živými barvami. Tento televizor OLED se snímačem teploty a vrstvou rozptylující teplo využívá kognitivní procesor Cognitive Processor XR, který detekuje teplotu obrazovky a přesně řídí osvětlení, čímž zajišťuje až o 200 % vyšší jas barev ve srovnání s běžnými televizory OLED.

 • Obnovení ztracených textur, převod obsahu na kvalitu 4K - XR 4K Upscaling vám umožní vychutnat si zábavu v kvalitě blízké 4K bez ohledu na obsah nebo zdroj. Cognitive Processor XR přistupuje k velkému množství dat a inteligentně obnovuje ztracené textury i detaily, čímž přispívá k realistickému obrazu.

 • Inteligentní zpracování pohybu zajišťuje plynulost akčních scén - XR OLED Motion využívá kognitivní procesor XR a snižuje rozmazání rozpoznáváním a křížovou analýzou klíčových vizuálních prvků v po sobě jdoucích snímcích. Vytváří dodatečné snímky a vkládá je mezi původní snímky, takže akce je plynulejší i v rychlých scénách.

 • Krásné barvy z každého úhlu - sledování televize z úhlu nebylo nikdy příjemnější. Díky panelu QD-OLED (OLED), který vyzařuje vlastní světlo, si televizor A95K udržuje konstantní svítivost. Barvy zůstávají stejně krásné a věrné ze všech úhlů pohledu.

 • Méně odlesků, větší zážitek ze sledování - odlesky a odrazy zhoršují obraz, takže je obtížnější vidět hloubku a detaily, zejména v tmavých scénách. Panel OLED (QD-OLED) má extrémně nízkou odrazivost, což minimalizuje tento efekt a nabízí úžasný jas, barvy a kontrast téměř za všech světelných podmínek. Ponořte se do scén a užijte si sledování bez rozptylování.

Zvuk XR

 • Obrazovka je reproduktor, zvuk přesně kopíruje obraz - s technologií Acoustic Surface Audio+ vychází zvuk z obrazovky. Tři motory za televizorem vibrují a vytvářejí zvuk, který kopíruje obraz. Dva motory po stranách zvyšují vysoké frekvence a zajišťují čisté dialogy. Levý a pravý woofer umocňují basy a vytvářejí v domácnosti pohlcující zvuk.

 • Silnější a realističtější zvuk - dva velké motory přehrávače A95K mají dokonalý kruhový tvar, díky čemuž je zvuk sledovaného obsahu silnější a realističtější. Vibracemi obrazovky vytvářejí motory jasné střední a vysoké frekvence, a poskytují tak ještě lepší zvukový zážitek, který kopíruje dění na obrazovce.

 • Veškerá zábava ve vyšší kvalitě 3D prostorového zvuku - Bravia XR upravuje zvuk sledovaného obsahu na skutečný prostorový zvuk. Technologie XR Surround prakticky vytváří prostorový zvuk ze stran a vertikálně, takže si můžete vychutnat 3D zvuk pouze z televizoru bez reproduktorů ve stropě nebo přenosu zvuku nahoru. Televizory Bravia XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.

Funkce Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a nabízí jasnější dialogy

Poslouchejte zřetelnější televizní dialogy, aniž byste museli zvyšovat hlasitost. I když je řeči špatně rozumět, Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho srozumitelnost.

Optimální zážitek ze sledování odkudkoli

Připojte přiloženou kameru Bravia CAM k televizoru Bravia XR a užijte si sledování televize jako nikdy předtím. Bravia CAM rozpozná, kde se v místnosti nacházíte a jak daleko jste od televizoru, a poté přizpůsobí nastavení obrazu a zvuku přesně vaší poloze. To znamená, že zvuk včetně dialogů je čistší a působivější a jas obrazu je přizpůsoben prostředí.

 • Obraz optimalizovaný pro vaši polohu v místnosti - Bravia CAM rozpozná vaši vzdálenost od televizoru a upraví jeho jas tak, abyste si užili perfektní kvalitu obrazu, ať už sedíte kdekoli. Světelný a barevný senzor v televizoru přizpůsobuje obraz světelným podmínkám pro dokonalý zážitek ze sledování.

 • Ideální zvukový zážitek odkudkoli - Bravia CAM sleduje, kde se nacházíte, i když sedíte bokem, a poté upravuje vyvážení zvuku tak, aby byl zajištěn dokonalý zvukový zážitek. Ať jste kdekoli v místnosti, kvalita zvuku bude stejná, jako když sedíte přímo před televizorem.

 • Vychutnejte si čistý dialog, ať už sedíte kdekoli - díky rozpoznání vaší vzdálenosti od televizoru dokáže Bravia CAM automaticky upravit funkci hlasového zoomu tak, aby byl dialog čistší. Když se vzdálíte od televizoru, hlasitost dialogů se zvýší, a když se přiblížíte k televizoru, hlasitost se sníží.

Bravia CAM - sledujte televizi jako nikdy předtím

S funkcí Bravia CAM získáte i další nové zábavné funkce, včetně ovládání televizoru gesty, videohovorů a dalších.

 • Upozornění na blízkost - upozornění na blízkost umožňuje nastavit doporučenou vzdálenost, ve které může dítě sledovat televizi, a upozorní vás, když se přiblíží příliš blízko.

 • Ovládání gesty - ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, nastavovat úroveň hlasitosti a provádět mnoho dalších úkonů pomocí jednoduchých gest bez použití dálkového ovladače.

 • Automatický úsporný režim - optimalizuje spotřebu energie automatickým ztlumením obrazovky, kdykoli nesedíte před televizorem.

 • Bavte se s přáteli a rodinou prostřednictvím videa na velké obrazovce - chatujte s přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou Bravia CAM a užijte si více zábavy.

 • Snadné připojení, snadné zakrytí - kamera Bravia CAM dodávaná s televizorem Bravia se snadno připojuje a odpojuje. A pokud chcete mít více soukromí, můžete kameru Bravia CAM kdykoli zakrýt posuvným krytem.

Funkce Smart TV

 • Vše, co chcete sledovat na jednom místě - snadný přístup k oblíbenému obsahu a službám. Sledujte více než 700 000 filmů a televizních pořadů na jednom místě. Google TV propojuje a organizuje váš oblíbený obsah z aplikací a předplatného.

 • Sledujte obsah z chytrého telefonu ve velkém formátu - vychutnejte si oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah ze zařízení se systémem iOS nebo Android na velké obrazovce. Je to rychlé a snadné.

 • Špičkový dálkový ovladač, který se snadno používá i ve tmě - dálkový ovladač se snadno používá a má zjednodušená podsvícená tlačítka, takže na ně uvidíte i ve tmě. Je vyroben z hliníku, má krásný a vkusný kompaktní design a skvěle padne do ruky.

 • Najděte ztracený dálkový ovladač hlasem - už nikdy neztratíte dálkový ovladač v přestávkách mezi pohovkami. Díky funkci vyhledávání stačí říct "OK Google, najdi můj dálkový ovladač" nebo stisknout tlačítko na boku televizoru a aktivovat ztracený dálkový ovladač. Ten pak začne zvonit, abyste jej mohli rychle najít. (V některých zemích a jazycích není hlasový příkaz k dispozici. Dostupnost se liší podle regionu, země a jazyka.)

 • Ovládání všech zařízení jedním dálkovým ovladačem - pomocí chytrého dálkového ovladače můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videa na vyžádání jedním tlačítkem můžete během několika sekund sledovat pořady a filmy ve svém pokoji. (Ovládací zařízení a funkce se liší podle oblasti, země a zařízení.)

Ještě více zábavy ve studiové kvalitě a v režii tvůrců

Tento televizor nabízí technologie pro zachování záměru tvůrce, jako je režim Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Přináší dramatické momenty i filmařské napětí. A protože je připraven pro software Calman, mohou jej tvůrci profesionálně používat při produkčních úpravách.

 • Automaticky sledujte obsah ve studiové kvalitě na Netflixu - užijte si obsah ve studiové kvalitě, který vytvořili tvůrci na Netflixu. Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode, který byl vytvořen speciálně pro obsah Netflix, spolupracuje s funkcí optimalizace prostředí televizoru Bravia XR, která vás vtáhne do děje vašich oblíbených pořadů tím, že optimalizuje jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti.

 • Optimalizujte obraz pro své oblíbené tituly - vychutnejte si více obsahu přesně podle záměru tvůrce. Režim Bravia Core Calibrated automaticky nastaví všechny tituly, včetně titulů IMAX Enhanced na optimální nastavení obrazu pro skutečně výjimečný zážitek z domácího kina.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony XR-65A95K

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi