Sony WI-H700R červená

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

Pásek na krk pro celodenní poslech

Pásek na krk sluchátek Sony WI-H700R je lehký a má pohodlný tvar, díky kterému sluchátka skvěle drží a můžete je tak nosit celý den.

Technologie LDAC™: bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Technologie LDAC™ podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na vaší bezdrátové síti. Můžete si užívat zvukový obsah s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením díky přenosu v maximální přenosové rychlosti 990 kb/s (přibližně třikrát větší objem dat než běžné rozhraní Bluetooth®). Technologie LDAC™ poskytuje lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré vaší hudby, takže zní přesně podle představ interpreta.

Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní vyladit si hudbu podle svého gusta díky výběru různých předvoleb a nastavitelnému ekvalizéru. Při výběru předvolby prostorového zvuku máte na výběr z různých stylů zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) nebo outdoor (venku).

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem.

Technologie NFC pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a BLUETOOTH® odstraňují nutnost kabelového připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Snadné ovládání pomocí tlačítek

Pomocí tlačítek můžete spustit nebo zastavit přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost. Tlačítka vám také umožní aktivovat hlasové ovládání smartphonu nebo volat v režimu handsfree.

Dlouhá doba poslechu

Ideální společník na cesty, do práce či do školy nebo na celodenní poslech. Máte k dispozici až 8 hodin hudby nebo telefonních hovorů. Podpora rychlého nabíjení (15 min. nabíjení = 60 min. přehrávání). Zvukové oznámení stavu baterie ve 4 úrovních. A v poslechu můžete pokračovat, i když se vám vybije baterie – stačí připojit dodávaný kabel pro sluchátka.

Vibrující pásek na krk upozorní na příchozí hovory

Při příchozím hovoru vás pásek na krk upozorní vibracemi, takže nic nepropásnete. Magnety na kabelech drží sluchátka u sebe a zabraňují zamotání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sony
  • Frekvenční rozsah (Hz) 5-40000
  • NFC Ano
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení za krk

Další vlastnosti

Značka: Sony
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Hmotnost: 40 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 5-40000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

? NFC: Ano
Rozhraní: Bluetooth
Odnímatelný kabel: Ano
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: za krk

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 8 hod.

Ostatní

Kód produktu: WIH700R.CE7

Všechny parametry

Recenze Sony WI-H700R červená

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WI-H700R červená