Sony WI-C600N černá

Sluchátka do uší Sony WI-C600N v černém provedení, které disponují 6 mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz. Aktivní potlačení okolního šumu zajistí technologie AINC. Sluchátka k zařazení jednoduše připojíte prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem 10 metrů. Spárování probíhá pomocí technologie NFC nebo přes nabídku Nastavení v telefonu. Můžete na nich ovládat hlasitost, přehrávání a aktivovat AINC nebo režim okolního zvuku. V aplikací Sony Headphones Connect blíže nastavíte vlastnosti zvuku. Sluchátka podporují ovládání Google asistenta. Napájení zajišťuje vestavěná baterie s výdrží 6,5 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Digitální redukce šumu a výdrž baterie

Zpříjemněte si cestu do práce nebo školy s bezdrátovými sluchátky Sony WI-C600N a zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby. Sluchátka disponují technologií AINC, která eliminuje nežádoucí hluk během cestování. Aktivujete ji přidržením tlačítka. Silikonový pásek na krk poskytne pohodlí při celodenním nošení. Díky integrované baterií můžete skladby nepřetržitě přehrávat až 6,5 hodin.

Bezdrátové Bluetooth připojení a technologie NFC

Sluchátka komunikují se zařízeními pomocí technologie Bluetooth. Také jsou vybaveny technologií NFC (Near Field Communication), díky které je komplikované nastavování minulostí. Stačí když přiložíte zařízení podporující technologii NFC k N logu na sluchátkách. Případně můžete provést spárování přes nabídku Nastavení v smartphonu.

Neztraťte přehled o tom, co se děje kolem vás

V aplikací Sony Headphones Connect si nastavíte ovládání okolního zvuku, podle toho jak cestujete. V normálním režimu během poslechu hudby vnímáte běžné každodenní zvuky, jako je doprava. V módu hlasu zase zachytíte rozhovory a důležité oznámení. V aplikací také upravíte úrovně basů i různé styly audia.

Kvalitní zvuk

Kompaktní sluchátka disponují 6 mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz. Pohodlně sedí v uších a poskytují vynikající zvuk. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) obnoví detaily bohatost zvuku vašich oblíbených skladeb, která se ztratila komprimovaním.

Udělejte během cestování více

Sluchátka jsou optimalizovány pro použití s ​​Google Asistentem. Budete tak neustále v kontaktu s přáteli, získáte informace nebo si naplánujete den, aniž byste se museli dívat na displej telefonu.

Obsah balení:

  • Bezdrátová sluchátka
  • USB-C kabel
  • Náhradní silikonové koncovky ve velikosti SS, S, M, L (vždy pár)

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sony
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20 - 20 000
  • NFC Ano
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení za krk

Další vlastnosti

Značka: Sony
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 34 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20 - 20 000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

? NFC: Ano
Rozhraní: Bluetooth
Odnímatelný kabel: Ne
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: za krk

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 6,5 hod.

Ostatní

Kód produktu: WIC600NB.CE7

Všechny parametry

Recenze Sony WI-C600N černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WI-C600N černá