Sony WI-SP600N růžová

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −49 %

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20 000 Hz, NFC: Ano, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 1 788 Kč

Sleva 49 % z ceny doporučené výrobcem: 3 499 Kč Zobrazit nápovědu

17,88 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Sportovní Bluetooth sluchátka do uší Sony WI-SP600N v růžovém provedení přinášejí výrazné rytmy a dunivé basy. Zabudovaný mikrofon se postará o pohodlné telefonování i během cvičení. Až 6 hodinové přehrávání hudby vám umožní integrovaná baterie. Podpora IPX4 ochrání vaše sluchátka před potem a stříkající vodou. Bezdrátovou svobodu vám zajistí podpora moderní technologie Bluetooth a NFC. Technologie Extra Bass dodá zvuku sílu a zvýrazní nízké frekvence, které vás udrží v rytmu. Režim okolního zvuku zajistí, že budete ostražití i během pohybu smícháním okolního zvuku prostředí s vaší hudbou.

Výrazné rytmy a dunivé basy

Dynamický zvuk si vychutnáte se sportovními sluchátky značky Sony. Přinesou vám výrazné rytmy a dunivé basy. Technologie Extra Bass dodá zvuku sílu a zvýrazní nízké frekvence, které vás udrží v rytmu. Režim okolního zvuku zajistí, že budete ostražití i během pohybu smícháním okolního zvuku prostředí s vaší hudbou.

Bezdrátová svoboda

Zabudovaný mikrofon se postará o pohodlné telefonování i během cvičení. Přijmout telefonický hovor můžete dotykem jediného tlačítka. Bezdrátovou svobodu vám zajistí podpora moderní technologie Bluetooth a NFC.

Skvělé vlastnosti

6 hodinové přehrávání hudby vám umožní integrovaná baterie. Podpora IPX4 ochrání vaše sluchátka před potem a stříkající vodou. Sluchátka jsou ergonomicky tvarovaná a dodávají se ve 4 velikostech. Mají obloukový upevňovací nosník, díky němuž zůstanou pohodlně na místě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20 000 Hz
NFC Ano
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony WI-SP600N růžová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno