Sony WI-SP500 žlutá

  • Výprodej −48 %

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20 000 Hz, NFC: Ano, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,

Barva


Cena 998 Kč

Sleva 48 % z ceny doporučené výrobcem: 1 919 Kč Zobraziť nápovědu

9,98 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Sportovní sluchátka Sony WI-SP500 ve žlutém provedení přinášejí výborný zvuk a svobodu při pohybu díky bezkabelovému designu. Komfortně padnou do vašeho ucha a vy si můžete i při cvičení užívat vaši oblíbenou hudbu ve vysokém pohodlí. Zabudovaný mikrofon umožní telefonování i během cvičení. O bezdrátové přehrávání se postará technologie Bluetooth. Nerušené cvičení vám zajistí i hodnocení IPX4, díky kterému jsou sluchátka odolná vůči potu či stříkající vodě. Pokud sluchátka právě nepoužíváte, můžete je bezpečně odložit do kompaktního a praktického pouzdra na přenášení.

Výborný zvuk a komfortní nošení

Sportovní sluchátka značky Sony přináší výborný zvuk a svobodu při pohybu díky bezkabelovému designu. Sluchátka jsou vybavena 13,5 mm budiči otevřeného typu, které přinesou mimořádně působivé tóny. Komfortně padnou do vašeho ucha a vy si můžete i při cvičení užívat vaši oblíbenou hudbu ve vysokém pohodlí.

Zabudovaný mikrofon a skvělá konektivita

Zabudovaný mikrofon umožní telefonování i během cvičení. O bezdrátové přehrávání se postará technologie Bluetooth. Sluchátka také podporují funkci NFC, se kterou vytvoříte rychlé spojení se zařízeními, které ji podporují.

Dlouhá výdrž a odolnost s IPX4

O dlouhou výdrž se postará integrovaná baterie, která zajistí až 8 hodin hraní. Nerušené cvičení vám zajistí hodnocení IPX4, díky kterému jsou sluchátka odolná vůči potu či stříkající vodě. Pokud sluchátka právě nepoužíváte, můžete je bezpečně odložit do kompaktního a praktického pouzdra na přenášení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20 000 Hz
NFC Ano
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony WI-SP500 žlutá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno