Sony WHCH510B.CE7

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylová Bluetooth sluchátka na uši Sony WH-CH510 v černém provedení přinesou do vašich uší jedinečný zvuk s hlubokými basy a jasnými výškami. Na jedno nabití dokážou hrát nepřetržitě 35 hodin, což jistě oceníte během delších cest. Disponují skládací konstrukcí, díky které je snadno přenesete i ve svém batohu či kabelce. Komfort zajišťují snadné a pohodlné náušníky s 30mm dynamickými měniči. S určitostí potěší přítomnost integrovaného mikrofonu (pro snadné handsfree vyřizování telefonátů) a ovládacích tlačítek umístěných přímo na sluchátku. Specifikem je možnost připojení k hlasovému asistentovi vašeho chytrého telefonu.

Dlouhotrvající bezdrátové vysílání

Vychutnejte si oblíbenou hudbu a podcasty mnohem déle se sluchátky WH-CH510. Díky lehké konstrukci a až 35 hodinám nepřetržitého poslechu se nemusíte bát vybití baterie na vašich cestách.

Celodenní výdrž a rychlé nabíjení

Díky 35hodinové výdrži baterie budete mít dostatek energie i na dlouhé cesty. Pokud jsou sluchátka téměř vybitá, 10minutové rychlé nabíjení vám poskytne až 90 minut přehrávání.

Ovládací tlačítka

Použijte tlačítka pro přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a úpravu hlasitosti.

Jednoduché telefonování bez použití rukou

Díky vestavěnému mikrofonu probíhá telefonování bez použití rukou. Dokonce nemusíte ani vzít telefon z kapsy.

Kompatibilní s hlasovým asistentem

Jednoduché stisknutí tlačítka vás spojí s hlasovým asistentem vašeho chytrého telefonu, abyste mohli zadávat pokyny, přehrávat hudbu a komunikovat s kontakty.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony WHCH510B.CE7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi