Sony WH-XB900N černá

Vyberte si jinou variantu

6 299 Kč ? Ušetříte 21 % 4 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičková bezdrátová sluchátka na uši Sony WH-XB900N v černé barvě disponují technologiemi NFC a Bluetooth pro snadné spojení potřebné k přenosu multimediálních souborů. Nabízejí čistý a jasný zvuk s výraznými basy (technologie Extra Bass vylepšuje nízké frekvence), který bude do vašich uší proudit z propracovaných a pohodlných náušníků. S určitostí potěší možnost užít si hudbu i v rušnějším prostředí - o to se postará technologie potlačení hluku. Pyšní se výjimečně dlouhou výdrží baterie - za 4 hodiny získáte až 30 hodin nepřetržitého přísunu tónů. Integrovaný mikrofon zajistí nenáročné telefonování bez pomoci rukou. Stisknutím příslušného tlačítka se můžete spojit i s hlasovým asistentem ve vašem chytrém telefonu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Popis produktu

Technologie Extra Bass

Tato sluchátka s technologií Extra Bass vylepšují všechny nízké frekvence, čímž zvýrazňují basy. Speciální basový výstup na krytu sluchátek a zvýšená vzduchotěsnost mezi budícími jednotkami a ušními bubínky pomáhají vytvořit přesné, výrazné rytmy, které vylepší každou skladbu. Sluchátka zároveň zachovávají čistou hlasovou složku, čímž zajišťují nesmírně bohatý, vyvážený zážitek z poslechu.

Technologie potlačení hluku

Přehlušte zvuky světa kolem a užijte si soukromou párty s potlačeným okolním hlukem a kvalitou zvuku technologie Extra Bass.

Užijte si svobodu, kterou nabízejí bezdrátové technologie NFC a Bluetooth

Technologie Near Field Communication (NFC) a bezdrátová technologie Bluetooth vás osvobodí od připojení pomocí kabelů a složitého nastavování. Stačí se dotknout zařízením s technologií NFC sluchátek a máte rychlé a bezproblémové spojení a můžete přenášet svou hudební sbírku.

Dlouhá výdrž baterie na celodenní poslech

Za přibližně 4-hodinové nabíjení získáte okolo 30 hodin přehrávání, díky čemuž můžete poslouchat skladbu za skladbou a album za albem. Pokud máte slabou baterii, 10-minutovým rychlým nabíjením získáte 60 minut přehrávání. To je ideální, pokud spěcháte z jednoho místa na druhé.

Štíhlý skládací design a pohodlí při dlouhodobém poslechu

Jednoduchý sofistikovaný štíhlý design s výrazným jednobarevným detailem na krytu dokonale ladí s každým stylem. Měkké ušní polštářky zajišťují dlouhodobé pohodlí, ideální k poslechu jednoho oblíbeného alba za druhým. Už jste skončili? Jednoduše je poskládejte, aby se daly snadno přenášet.

Zabudovaný mikrofon na jednoduché konverzace

Mluvte bez problémů, i když máte nasazené sluchátka - zabudovaný mikrofon vám umožňuje přijímat hovory bez použití rukou. Chcete-li přijmout hovor, stačí dvakrát poklepat po pravém krytu sluchátek. Hlasitost si přizpůsobíte tak, že potáhnete prstem nahoru či dolů.

Ovládání na dosah ruky

Poklepáním nebo potažením prstem po dotykovém panelu můžete měnit skladby, zvyšovat a snižovat hlasitost, jakož i uskutečňovat či přijímat hovory. Chcete-li spustit funkci Rychlá pozornost, stačí se dotknout pravého krytu sluchátek a hlasitost hudby se okamžitě sníží, díky čemuž budete slyšet i okolní zvuky - ať už otázku druhé osoby, nebo oznámení na stanici či letišti.

Dopřejte si praktičnost s hlasovým asistentem

Naplánujte si den za pomoci hlasového asistenta v chytrém telefonu, se kterým můžete komunikovat přes zabudovaný mikrofon sluchátek. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, získávejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a ještě mnohem více.

Aplikace Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Headphones Connect a přizpůsobte si tak svůj zážitek z poslechu. Jednou z funkcí je Adaptivní ovládání zvuku, které automaticky rozpoznává, co právě děláte - ať například cestujete, procházíte se nebo čekáte - a následně upraví nastavení okolních zvuků podle dané situace.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sony
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000
  • NFC Ano
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení náhlavní

Další vlastnosti

Značka: Sony
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 254 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

? NFC: Ano
Rozhraní: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Ano
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Ostatní

Kód produktu: WHXB900NB.CE7

Všechny parametry

Recenze Sony WH-XB900N černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WH-XB900N černá