Sony WH-CH700N šedá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Žádné kabely, žádné rozptylování, jen hudba

Bezdrátová sluchátka s potlačením hluku WH-CH700N jsou stvořená pro dlouhý poslech v pohybu. Jedním stisknutím tlačítka aktivujete technologii potlačení okolního hluku, která se přizpůsobuje vašemu okolí a potlačuje nežádoucí hluk při cestování. Technologie potlačení okolního hluku s umělou inteligencí (AINC) analyzuje zvuk na pozadí a optimalizuje výkon sluchátek v letadlech nebo jiných hlučných prostředích. Aktivujete ji jednoduchým přidržením tlačítka NC na sluchátkách. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu bez kabelů a nežádoucího hluku na pozadí.

Technologie NFC jedním dotykem poskytuje okamžité připojení

Díky technologii NFC (Near Field Communication) je komplikované nastavování minulostí. Stačí se vybranými zařízeními s technologií NFC dotknout značky N, navázat rychlé a bezproblémové spojení a potom přenášet obsah přes spojení Bluetooth. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Stále se můžete připojit ručně pomocí nabídky nastavení zařízení.

Celodenní poslech a rychlé nabíjení

Poslouchejte hudbu celý den. Zabudovaná lithium-iontová baterie poskytuje výdrž až 35 hodin (v závislosti na nastavení hudby) a je dobíjecí přes port USB. Díky rychlému nabíjení získáte za 10 minut nabíjení až 60 minut přehrávání. Pokračujte v poslechu i po vybití baterie. S použitím dodávaného kabelu můžete poslouchat kdykoliv, nebo prodloužit poslech v režimu potlačení okolního hluku až na 50 hodin.

Pohodlné, skladné a neunikne ani tón

Dopřejte si lepší zážitek z hudby díky 40 mm kupolovitým budičům, které nabízejí hluboké basy a široký frekvenční rozsah. Kovovým šoupátkem si sluchátka můžete přizpůsobit na ideální velikost. Měkké ušní polštářky kopírují tvar ucha a pohodlně přiléhají při nošení. Také disponují kvalitním vestavěným mikrofonem, díky kterému můžete telefonovat bez pomoci rukou. Po složení jsou sluchátkové mušle ploché, takže se dají jednoduše vložit do kufru nebo tašky a můžete je bezpečně přenášet všude, kam půjdete.

Inovativní rysy moderních sluchátek

Zvýšit kvalitu komprimovaných hudebních souborů lze díky technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE). Vytváří věrný zvuk ve vysoké kvalitě, který je bližší originální nahrávce. Vylaďte si sluchátka na zvuk přesně podle svých představ s bezplatnou aplikací Sony Headphones Connect pro systémy Android a iOS. Díky široké škále předvoleb si z chytrého telefonu můžete upravit úrovně zvuku a režimy digitálního zvukového pole. Technologie Virtual Phones (VPT) napodobuje různé styly zvuku. Sluchátka budou po aktualizaci optimalizována pro používání pomocníka Google. Můžete mu klást otázky, můžete mu zadávat příkazy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sony
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20 000
  • NFC Ano
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení náhlavní

Další vlastnosti

Značka: Sony
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Hmotnost: 240 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20 000
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

? NFC: Ano
Rozhraní: Bluetooth
Odnímatelný kabel: Ano
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 35 hod.

Ostatní

Kód produktu: WHCH700NH.CE7

Všechny parametry

Recenze Sony WH-CH700N šedá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WH-CH700N šedá