Sony WH-1000XM3 černá

Produkt je samostatně neprodejný

Špičková bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM3 v černé barvě s množstvím inteligentních funkcí Vás okouzlí svými skvělými vlastnostmi. Specifikem je procesor QN1. Přiléhavé ušní polštářky zajišťují kvalitní potlačení hluku. O bezdrátový přenos ve výjimečné kvalitě se postará technologie LDAC, která přenáší asi třikrát více dat než klasický Bluetooth. Zvuk bude do Vašich uší plynout ze 40 mm budičů s membránou z polymeru z tekutých krystalů. Zařízení disponuje adaptivním ovládáním zvuku (detekuje Vaši aktivitu a upraví nastavení) či funkcí rychlé pozornosti (můžete komunikovat i bez toho, aniž byste si sundali sluchátka). Na jedno nabití dokáží sluchátka fungovat až skvělých 30 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zažijte novou úroveň ticha

Přesvědčte se, co znamená být sám se svou hudbou díky potlačení okolního hluku. Pokroková technologie potlačení okolního hluku, adaptivní ovládání zvuku, rychlá pozornost, kompatibilita s hlasovým asistentem a ovládání dotykem jsou funkce, které si oblíbíte.

Ponořte se do ticha

Unikněte před ruchem města se špičkovým potlačením hluku. Ve sluchátkách WH-1000XM3 je zabudována špičková technologie potlačení hluku, kterou představují přiléhavé ušní polštářky a procesor QN1 pro vysoce kvalitní potlačení hluku.

Větší výkon = ještě méně hluku

Díky novému procesoru QN1 se výrazně zvýšil výkon potlačení hluku. Přítomnost samostatného procesoru pro potlačení hluku rovněž zajišťuje, že kvalita reprodukovaného zvuku Vaší hudby se nesníží.

Potlačují ještě více hluku

Většina sluchátek s funkcí potlačením okolního hluku je navržena tak, aby potlačovala hluk vozidla při cestování. Sluchátka WH-1000XM3 nejsou výjimkou, dokáží však potlačovat i každodenní ruch, jako jsou například hlasy či zvuky na pozadí při procházení městem.

  • Potlačení okolního hluku vhodné během letů - jedinečná optimalizace atmosférického tlaku zajišťuje optimální zvuk ve vysoké nadmořské výšce.

  • Přizpůsobené potlačení hluku - jedinečná osobní optimalizace analyzuje zvukové charakteristiky ovlivněné například velikostí hlavy, brýlemi či vlasy a podle toho optimalizuje zvuk.

Bezdrátová svoboda a výborný zvuk 

Technologie LDAC přenáší přibližně třikrát více dat (maximální přenosová rychlost 990 kb / s) než při běžném bezdrátovém přenosu přes Bluetooth, takže si můžete vychutnat obsah se zvukem ve vysokém rozlišení ve výjimečné kvalitě, která je k nerozeznání od kabelového připojení.

Zvuk, kterému uvěříte

Zesilovač v procesoru QN1 pro potlačení okolního hluku v HD udržuje špičkový poměr mezi signálem a šumem a stará se o nízkou úroveň zkreslení, díky čemuž je zajištěna výjimečná kvalita zvuku. Díky výkonným 40 mm budičům s membránou z polymeru z tekutých krystalů (LCP) jsou sluchátka ideální při mohutných rytmech a dokáží reprodukovat úplný rozsah frekvencí až do 40 kHz.

Inteligentní poslech díky technologii SENSE ENGINE, která se automaticky přizpůsobí Vaší situaci

Adaptivní ovládání zvuku automaticky detekuje Vaši aktivitu, jako je například cestování, chůzi nebo čekání, a následně vhodně upraví nastavení okolního zvuku. S funkcí Rychlá pozornost můžete komunikovat i bez toho, abyste si museli sundat sluchátka - pouhým položením ruky na pouzdro snížíte hlasitost a můžete se hned pustit do konverzace.

Automaticky se přizpůsobí Vaší činnosti

  • Cestování - vyberte se na nerušené výlety a ponořte se do hudby bez hluku na pozadí.

  • Pěšky - vychutnávejte si hudbu a zároveň vnímejte vše kolem sebe, ať už na ulici nebo v kanceláři.

  • Čekání - nenechte si ujít důležité oznámení i při čekání díky sníženému hluku na pozadí.

Zachyťte to důležité s regulací zvuku okolí

Pomocí aplikace Sony Headphones Connect můžete upravit nastavení okolního zvuku tak, aby Vám při poslechu na cestách neunikly důležité zvuky.

  • Ekvalizér - najděte každé skladbě dokonalou barvu zvuku použitím předvoleb, které také můžete jednoduše přizpůsobit podle svých požadavků pomocí aplikace Sony Headphones Connect.

  • Virtuální prostorový zvuk - ponořte se do zvuku, ať už jste kdekoli. Zažijte zvuk optimalizovaný pro různá prostředí včetně pódií pod širým nebem, klubů, sálů a arén.

  • Ovládání polohy zvuku - nastavte směr, ze kterého má přicházet zvuk, stejně jako při použití bezdrátového reproduktoru.

Poslouchejte od rána do večera s absolutním pohodlím

Mimořádně měkké náušníky z uretanové pěny bez tlaku na ušní boltec rovnoměrně rozkládají tlak a zvyšují kontaktní plochu polštářku tak, aby přilnul co nejspolehlivěji. O komfort se stará i větší a hlubší vyhotovení prostoru pro ucho. A díky zredukované hmotnosti se celý den nebudete soustředit na nic jiného, jen na svou hudbu.

Inteligentnější, než jsou běžná sluchátka

Vše máte na dosah ruky. Dvojitým klepnutím můžete přijímat hovory bez pomoci ruky, dotek na panelu či projetí po něm zase umožňuje přepínat skladby, upravovat hlasitost nebo telefonovat. Pomoc hlasového asistenta ve svém telefonu máte k dispozici pouhým dlouhým stiskem.

Dopřejte si praktičnost s hlasovým asistentem

Můžete mu klást otázky. Můžete mu zadávat příkazy. Je to Váš osobní asistent, který je vždy připraven pomoci. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko potlačení okolního hluku a během držení telefonnímu asistentovi položte otázku.

Celodenní energie, rychlé nabíjení

Díky výdrži baterie více než 30 hodin Vám sluchátka vydrží hrát i na dlouhých cestách. Pokud spěcháte a musíte je rychle nabít, stačí je dát nabíjet, kdy za 10 minut nabíjení pomocí volitelného síťového adaptéru získáte 5 hodin poslechu.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Sony

Ostatní

Kód produktu: WH1000X

Recenze Sony WH-1000XM3 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WH-1000XM3 černá