Sony WF-SP800N bílá

  • Výprodej

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

Prosinec 2020

T3

T3

Platinum Award


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva bílá, Bluetooth, Dokovací stanice: Ano, Výdrž baterie: 9 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 18 h, Vestavěný mikrofon: Ano, Aktivní tlumení hluku: Ano, Certifikace IP 55, Odnímatelný kabel: Ano, Ovládání hlasitosti: Ano, Ovládání přehrávání: Ano, Bez jediného kabelu: Ano, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 2 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a 2 ocenění

Popis produktu

Špičková bezdrátová sluchátka do uší Sony WF-SP800NW v bílém provedení vás na první pohled okouzlí skutečnou bezdrátovou svobodou, elegantním designem a výjimečným zvukem s funkcí Extra Bass. Ergonomické tvarování poskytne dokonalé pohodlí během celého dne a vy se tak budete moci nerušeně zaposlouchat do vaší oblíbené hudby. Specifikem je technologie pro potlačení okolního hluku (díky níž si vychutnáte každý tón oblíbené skladby bez nežádoucího ruchu) a režim okolního zvuku (kombinace hudby se zvuky prostředí). Na jedno nabití budou hrát 9 hodin (se zapnutou funkcí potlačení hluku), ale součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a dodatečně nabije pro dalších 9 hodin poslechu a navíc vás díky odolnosti IP55 při poslechu nebude znepokojovat voda ani prach.

Navržena pro aktivní životní styl

Díky krytí IP55 stříkající voda, pot ani prach nezastaví tato voděodolná sluchátka, ani váš trénink. Po náročném tréninku je můžete dokonce i omýt.

Výjimečné vlastnosti

  • Výdrž baterie 9 (sluchátka) + 9 hodin (nabíjecí pouzdro a rychlé nabíjení) - Při plném nabití disponují sluchátka energií na 9 hodin a nabíjecí pouzdro poskytne dalších 9. To je dohromady 18 hodin poslechu bez okolního hluku. Při vypnuté funkci je výdrž baterie ještě delší (13 hodin při plném nabití + 13 z nabíjecího pouzdra). Sluchátka poskytují i možnost rychlého nabíjení, když za 10 minut zajistí až 60 minut přehrávání.

  • Odolnost proti vodě a prachu - Sluchátka se mohou pochlubit krytím IP55, pokud jde o odolnost proti vodě a prachu a můžete je dokonce omýt, takže se skvěle hodí pro aktivní životní styl a venkovní použití.

  • Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth - Čip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech.

  • Bezpečné upevnění - Měkké polstrování závěsných oblouků a trojrozměrné zakřivené provedení zaručují, že vám sluchátka bezpečně a pohodlně sednou, takže i když se budete pohybovat, zůstanou na svém místě.

Přenosná, chráněná a s potřebnou energií

Kompaktní nabíjecí pouzdro sluchátka chrání a umožňuje nabíjení i na cestách. Pouzdro má kapacitu pro další plné nabití, takže si můžete dopřát až 18 hodin přehrávání s funkcí potlačení okolního hluku a až 26 hodin, pokud funkci vypnete. Podporuje také rychlé nabíjení.

Maximalizujte výkon pomocí režimu Extra Bass

Zdůrazněte basové rytmy a posilněte i svůj výkon. S funkcí Extra Bass dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.

Žádné rušení díky digitálnímu potlačení okolního hluku

Když si při tréninku pustíte speciální seznam skladeb, technologie pro potlačení okolního hluku odstraní vše, co by vás mohlo rozptylovat. Zůstanete tak sami se svou hudbou.

Mějte přehled o svém okolí díky režimu okolního zvuku

Díky režimu okolního zvuku budete i při pohybu vnímat daný okamžik. Kombinujte hudbu se zvuky prostředí: vychutnejte si své oblíbené skladby a poslouchejte přitom tréninkového partnera nebo vnímejte okolí při běhu.

Adaptivní nastavení zvuku

Adaptivní nastavení zvuku je funkce, která automaticky zjistí, co právě děláte - běžíte, chodíte, čekáte nebo cestujete - a následně upraví nastavení pro okolní zvuk podle daného prostředí. Nastavení můžete také přizpůsobit svým preferencím pomocí aplikace Sony Headphones Connect, která se dokonce může naučit vaše oblíbené místa, jako je tělocvična nebo park.

Mluvte po jednom dotyku díky Quick Attention

Když přiložíte prst na sluchátko v uších, hlasitost se ihned sníží, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tak okamžitě mluvit s jinou osobou, aniž byste museli vytahovat sluchátka z uší.

  • Ovládání na dosah ruky - Můžete používat dotykové ovládání k nastavení přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a úpravu hlasitosti.

  • Smart hlasoví asistenti Google Assistant, Amazon Alexa a Siri - Organizujte svůj den jednoduchými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si poznámky a mnoho dalšího.

  • Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem - Sluchátka poskytují čistší reprodukci hlasu při telefonování v režimu handsfree, přičemž můžete hovory přijímat přes jedno nebo obě sluchátka. To vám umožní střídat jejich dobíjení nebo zřetelněji slyšet hovory v hlučných prostředích.

Pohlcující technologie

Nechte se pohltit okolním zvukem, který je tak opravdový, jako byste byli na koncertě nebo ve studiu. Díky technologii 360 Reality Audio hudba nikdy nebyla tak podmanivá a opravdová.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Ocenění a hodnocení produktů

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

Prosinec 2020

T3

T3

Platinum Award

0,0 / 5

0 recenzí Sony WF-SP800N bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno