Sony WF-1000XM3 černá

Produkt je samostatně neprodejný

Špičková bezdrátová sluchátka do uší Sony WF-1000XM3 v černé barvě se zlatými prvky nemají žádný kabel, díky čemuž udělají radost těm, kterým překážejí nepraktické visící dráty. Po jednoduché synchronizaci přes Bluetooth nebo NFC si budete moci začít užívat vysoce kvalitní zvuk plynoucí z maličkých 6mm reproduktorů. Specifikem je funkce aktivního potlačení okolního hluku (ANC), díky které si vychutnáte každý tón oblíbené skladby bez nežádoucího ruchu. Integrovaná baterie zajistí provoz na 6 hodin (se zapnutým ANC), ale k dispozici budete mít i aktivní nabíjecí pouzdro, které je nabije ještě třikrát. Pro jednoduché hands-free vyřizování telefonátů jsou vybavena vestavěným mikrofonem a díky silikonovým špuntům je snadno přizpůsobíte pro rozměry svých uší. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Popis produktu

Odřízněte se od kabelů a hluku

Poslouchejte hudbu bez kabelů a nežádoucího hluku na pozadí se špičkovou technologií potlačení okolního hluku (ANC). Jen vaše hudba a žádné kabely a hluk, které by vám překážely.

Čistý zvuk v kompaktním těle

V sluchátkách se nachází maličký 6 mm reproduktor se slitinovým magnetem, který poskytuje čistý zvuk. Navíc tato sluchátka můžete pohodlně nosit v uších během celého dne díky jejich kompaktnímu a minimalistickému designu.

Jednoduché telefonování bez pomoci rukou

Jednoduché telefonování bez pomoci rukou umožňuje plynulou konverzaci. Telefon můžete nechat na původním místě: stačí klepnout a můžete mluvit.

Pouzdro na nabíjení a přenášení

Nemusíte si dělat starosti s výdrží baterie, jednoduše vložte sluchátka do pouzdra na přenášení a dobíjejte je i na cestách. Pouzdro umožňuje dodatečně nabít sluchátka až 3x.

Výdrž baterie 6 hodin

Doba výdrže sluchátek je 6 hodin s aktivním ANC, ale pokud ho nevyužijete, prodlouží se na dobu 8 hodin. Aktivní pouzdro pak umožní 3-krát sluchátka dodatečně nabít.

Inovativní vlastnosti

Tato uzavřená, dynamická sluchátka do uší můžete jednoduše připojit přes Bluetooth nebo NFC (NFC čip na dobíjecím pouzdře). Podporují kodeky A2DP, AVRCP, HFP, HSP a formáty SBC, AAC.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Sony

Ostatní

Kód produktu: WF1000X

Recenze Sony WF-1000XM3 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony WF-1000XM3 černá