PS VR Farpoint - PS4 hra

Popis produktu

PS4 hra Farpoint vás zavede do mimozemského prostředí, plného nadpřirozených příšer, které musíte odstranit při vaší cestě dostat se k vesmírné stanici The Pilgrim a členům její posádky, která je vaší jedinou cestou, jak se dostat domů. Sci-Fi prostředí s akčním, dobrodružným dějem se postará o dlouhodobou zábavu v podobě kvalitní VR FPS hry. Pro hraní VR hry Farpoint je třeba mít brýle určené pro virtuální realitu-Playstaion VR a Playstation kameru pro PS4. PEGI: 16.

 

PS4 VR hra Farpoint 

Ve hře Farpoint pro herní konzoli PlayStation 4 se vydáte na nebezpečnou cestu do mimozemského prostředí, které je plné mimozemských nepřátel. Pro plnohodnotné hraní budete potřebovat zařízení Playstation VR a kameru pro PS4.

 

Na okraji vesmíru 

Ocitli jste se na uvízlé mimozemském světě, máte s sebou jen standardní vybavení, které vás drží naživu. Vaším úkolem bude najít havarovanou vesmírnou stanici Pilgrim a jejích členů posádky. Je to jediná možnost, jak se dostat zpět domů.

 

Správné rozhodnutí usnadní vaši cestu

Při objevování okolí budete odkrývat různá tajemství a přicházet do styku s různými anomáliemi dané oblasti. Ovládněte arzenál zbraní, který se vám bude postupem času shromažďovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PS VR Farpoint - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno