Sony UBP-X800M2

Špičkový Blu-ray přehrávač Sony UBP-X800M2 v elegantním černém provedení se pyšní rozlišením 4K Ultra HD a technologií HDR. S jeho pomocí, v kombinaci s technologiemi Dolby Atmos a DTS: X, zažijete skutečný filmový zážitek. Pro připojení poslouží duální rozhraní HDMI, USB port, digitální koaxiální výstup, Wi-Fi, Bluetooth či LAN. Disponuje technologií DSEE HX (více detailů díky zvuku ve vysokém rozlišení), barevným prostorem BT.2020, signálem HDR10, technologií Dolby Vision či formátem Hybrid-Log Gamma. S tímto zařízením budete moci sledovat, poslouchat a přenášet téměř libovolný obsah (většina formátů videa a zvuku). Přehrávač se pyšní konstrukcí, která potlačí vibrace, aby byl zvuk ještě čistší. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Přeneste si kino přímo domů

Získejte skutečný filmový zážitek s tímto přehrávačem Blu-ray 4K Ultra HD. Rozlišení 4K UHD poskytuje velký obraz, zatímco technologie Dolby Atmos a DTS: X vytvářejí skutečnou atmosféru kina. Nechte se vtáhnout přímo do každého filmu a seriálu. 4K Ultra HD Blu-ray zobrazuje vše s jemnějšími detaily jako nikdy předtím, takže budete mít pocit, že se díváte na skutečnost.

Špičkové vlastnosti

 • Zvýšení rozlišení na 4K v reálném čase - Vychutnejte si nejlepší kvalitu obrazu v rozlišení 4K Ultra HD Blu-ray a detaily v rozlišení 4K všeho, co sledujete, díky zvýšení rozlišení na 4K.

 • Vytvořeno pro čistý zvuk - Zažijte dokonalou čistotu zvuku ve vysokém rozlišení s technologií na zvýšení rozlišení DSEE HX.

 • Praktické možnosti připojení - Připojte se pomocí duálního rozhraní HDMI na oddělení obrazového a zvukového výstupu, USB, digitálního koaxiálního výstupu, Wi-Fi, LAN.

 • Kvalita skutečně podle představ autora - Nejjemnější tóny ve studiové kvalitě se zvukem ve vysokém rozlišení kvalitnějším jako na disku CD. Všechny součásti od signálu až po reproduktor spojuje vášeň pro hudbu a vyspělé technologie, takže se budete cítit jako na koncertě.

 • HDR10 - Signály HDR10 obsahují až stonásobek jasu standardního signálu (SDR). Výrazně tím zvyšují maximální jas, ale zároveň zachovávají hluboké a mimořádně detailní tmavé odstíny, díky čemuž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.

 • Dolby Vision - Oživte své oblíbené scény pronikavými světlými tóny, hlubokými tmavými odstíny a zářivými barvami. Dolby Vision je řešením HDR, které vám přímo do obývacího pokoje přinese strhující filmový zážitek.

 • Formát Hybrid-Log Gamma - Videa v rozlišení HDR (vysoký dynamický rozsah) a SDR (standardní dynamický rozsah) jsou zkombinovány do jednoho videosignálu, který lze přehrát na obrazovkách SDR v rozlišení SDR nebo na obrazovkách kompatibilních s HLG HDR v rozlišení HDR.

Všechny barvy přírody

Podpora barevných prostorů BT.2020 znamená přístup k mnohem širší škále barev oproti tradičním TV signálům. Tento široký barevný prostor umožňuje tvůrcům obsahu přinášet sytější a věrnější barvy od mořských tmavomodrých až po přírodní zelené a živé červené odstíny.

Bohatší obraz na každé obrazovce

Sledujte filmy s rozlišením 4K HDR dokonce i na televizorech bez podpory HDR a užívejte si bohatší stíny a výraznější detaily. Konverze mezi HDR a SDR inteligentně upravuje mimořádně široký rozsah jasu rozlišení HDR na obraz s rozlišením SDR, přičemž zachovává úchvatnou kvalitu obrazu i na běžných televizorech s rozlišením SDR.

Zvuk, který vás přenese do nového světa

Poslouchejte všude kolem sebe překvapivě čistě znějící údery blesku, vytí sirén a automobilové houkačky s technologiemi Dolby Atmos a DTS: X, které jsou předními zvukovými kodeky využívanými ve všech kinech.

Přehrávejte cokoli

Přehrávací výkon přehrávače UBP-X800M2 daleko překračuje disky Blu-ray s rozlišením 4K UHD. Můžete sledovat, poslouchat a přenášet téměř libovolný obsah včetně většiny formátů videa a zvuku s vysokým rozlišením a také velké množství služeb pro přenos obsahu.

Praktické připojení všech moderních zařízení

Spojte všechny své AV technologie a připojte tato zařízení k přehrávači UBP-X800M2 - ideálnímu přehrávači pro domácí videa a služby pro přenos hudby jako Spotify, navíc se špičkovými připojeními, které potěší každého technologického nadšence.

Ponořte se hlouběji do svého oblíbeného obsahu

Znásobte dojem z každého filmového momentu při soukromém sledováni. Přehrávač UBP-X800M2 podporuje přenos zvuku přes Bluetooth, a proto si můžete dopřát soukromé sledování bez kabelů s oblíbenými sluchátky s technologií Bluetooth.

Poslouchejte čisté dialogy

Vychutnejte si čisté dialogy a zvuky zblízka i z dálky. Přehrávač UBP-X800M2 dokáže odesílat zvuk do televizoru přes rozhraní HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru přes spojení Bluetooth.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ano
 • Počet HDMI portů 2
 • Miracast Ne
 • 3D kompatibilita Ano

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 2
Počet USB portů: 1
USB port: Ano
? Miracast: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43 cm
Hmotnost: 3,8 g
Výška: 5 cm
Hloubka: 26,5 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Podporované video formáty: AVC
Typ média: Ultra HD Blu-ray

Obsah balení

Obsah balení: RMT-VB310E - d.o., 2xAAAbat., manual

Display/Grafika

? Typ rozlišení: 4K Ultra HD

Funkce

? 3D kompatibilita: Ano

Ostatní

Kód produktu: UBPX800M2B.EC1

Všechny parametry

Recenze Sony UBP-X800M2

Hodnocení zákazníků

93 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Zdenek, 13.1.2020

Doporučuji

 • Velmi dobrá kvalita obrazu
 • Chybí displej na přístroji hlavně při přehrávání klasických CD

Petr, 07.1.2020

 • + ozvučení
 • - není nastavení v českém jazyce

Josef, 21.7.2019

Jsem velmi spokojen s přehrávačem a rád doporučí přátelům.

 • Vynikající Bluray přehrávač.
 • Snadná ovladatelnost.
 • Příjemný desing.
 • nevidím zápory.

Příslušenství k Sony UBP-X800M2