Superhot - PS4 VR

499 Kč

Dostupné pouze na prodejně – Kdy bude produkt v prodejně?

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 4,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Superhot pro PlayStation VR představuje inovativní střílečku z pohledu první osoby, ve které se čas pohybuje jedině tehdy, když se pohybujete i vy. Netradiční provedení vám přinese strhující hratelnost a originální grafické zpracování, které navodí svěží atmosféru při hraní. Naplánujte si každý krok, sledujte zpomalené střely od svých nepřátel, vyhýbejte se jim a nakonec nepřátele efektivně odstraňte. Připravte se na nový a nezvyklý virtuální herní zážitek. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Superhot - hra s inovativními prvky

 

Superhot je střílečkou z pohledu první osoby, ve které se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Díky strhující hratelnosti a jedinečné stylizované grafice přináší hra Superhot do žánru FPS konečně něco nového a neobvyklého. Sledujte střely, které se k vám plíží, zatímco vy pečlivě plánujete své další kroky a hledáte svou další oběť. Užijte si chaos, který se rozpoutá, když se váš plán dá do pohybu. Vyhýbejte se střelám. Odstraňte své nepřátele. Jeden krok za druhým.

Velmi návyková simulace boje

Svět se hýbe, jen když se hýbete také. Pokud stojíte na místě, stojí i nepřítel. Když vystřelíte, projektil zasáhne cíl až v momentě, kdy ukročí o kus vedle. A pokud někdo pošle olovo vaším směrem, můžete se mu elegantně vyhnout. Přestože se mnohokrát při hraní můžete cítit v časovém stresu, recept na přežití ve skutečnosti leží v analýze situace a uvážlivém plánování dalších kroků. Co dělat, když na vás běží dva červení, jeden s katanou a jeden s kulometem?

Parametry produktu

Základní parametry

  • Playstation VR Platforma
  • Akční Typ hry
  • anglická Lokalizace

Další vlastnosti

Značka: Sony
Platforma: Playstation VR
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 12+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Ostatní

Kód produktu: PS719973867

Všechny parametry

Recenze Superhot - PS4 VR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se