Sony STRDN1080

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vysoká kvalita znění

Pokud patříte mezi milovníky hudby, určitě si pořiďte tento 7.2.1 kanálový AV přijímač Sony STRDN1080 s flexibilním systémem reproduktorů. Celou Vaší domácností nebo kanceláří se bude rozplývat čistý a jasný zvuk. Realistický a prostorový formát oceníte nejen při poslechu oblíbených skladeb, ale především při sledování filmů. Vždyť přesvědčte se sami.

Video funkce

S výstupním výkonem 165 W posouvá laťku opravdu vysoko. Vyznačuje se mnohými video funkcemi, jako například HDR (vysokým dynamickým rozsahem), zpětným audio kanálem, přenosem přes HDMI nebo 3D přes HDMI. Nelze opomenout ani podporu 4K Ultra HD rozlišení. Podporuje dále technologie Dolby Atmos, DTS: X s DTS HD.

Konektivita

Spolu s tímto AV přijímačem Sony STRDN1080 budete moci pohodlně streamovat bez omezujících kabelů. Postačí jen jednoduchá synchronizace s Vaším zařízením prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth a je to. Následně na to můžete přehrávání spustit z kteréhokoliv místa u Vás doma. Přináší Vám tak jedinečný hudební zážitek i v běžný den. Jde o proces opravdu velmi jednoduchý, proto z něj nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Možnosti propojení i s jinými zařízeními jsou však široké. Využít lze například NFC technologii, Wi-Fi, AirPlay nebo aplikaci Mobile Control. Užijete si tak bezdrátové přehrávání.

Design

Svým téměř nenápadným a nadčasově působícím provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Černá povrchová úprava navíc působí velmi elegantně, čímž osloví mnohé z Vás. Stejně dámy i pány. S rozměry 430 x 156 x 331 mm nezabírá příliš mnoho místa. Na předním panelu se nachází displej, ale i množství ovládacích prvků. Používání je skutečně velmi intuitivní a rychle se v něm zorientujete.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 7
  • Výkon na kanál 165 W
  • Airplay Ano
  • HDMI vstupy 6
  • HDMI výstupy 2

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano
Počet kanálů: 7

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 4
? Airplay: Ano
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 49 cm
Výška: 20,5 cm
Hloubka: 39,5 cm
Hmotnost: 9,7 Kg

Zvuk

Audio dekodéry: DTS: X, DTS-ES (Discrete 6.1), DTS-ES (Matrix 6.1), DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital
Výkon na kanál: 165 W

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: 4548736043114

Všechny parametry

Recenze Sony STRDN1080

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony STRDN1080