Sony STR-DH590 černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, Počet kanálů: 5.1, Výkon na kanál: 145 W, Airplay: Ne, HDMI vstupy: 4, HDMI výstupy: 1,


Cena 8 505 Kč

85,05 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

5.2-kanálový receiver Sony STR-DH590 v černém provedení podporuje HDR a 4K rozlišení obrazu pro přehrávání videa. Integrovaná technologie Bluetooth poslouží pro bezdrátové přehrávání hudby. S pohotovostním režimem Bluetooth Standby můžete svůj přijímač zapnout přímo ze svého spárovaného chytrého mobilu nebo tabletu. Pro optimální zapojení domácího kina má STR-DH590 čtyři HDMI vstupy s podporou videa Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (až 4K/24p / 4: 4: 4/36-bit). Optimální nastavení zvuku v místnosti se dosahuje jednoduše a přesně díky automatické kalibraci reproduktorů.

Obraz s rozlišením 4K

Dopřejte si věrný obraz doplněním své sestavy domácího kina o 5.2-kanálový AV přijímač STR-DH590, který oživí filmy díky přenosu signálu ve formátu 4K HDR, technologii Dolby Vision a flexibilnímu prostorovému zvuku. Zachovejte kvalitu formátu 4K od vstupu HDMI po obrazovku - funkce přenosu obrazu v rozlišení 4K umožňuje přechod signálu přes přijímač bez snížení kvality obrazu s kompatibilitou HDCP 2.2. Propojte veškerou svou zábavu prostřednictvím rozhraní Bluetooth a více vstupů. Tuner FM s RDS a 30 předvolbami umožní zobrazit názvy stanic, má automatické i ruční ladění.

Jasný obraz díky vysokému dynamickému rozsahu

Díky podpoře přenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) si můžete vychutnat neuvěřitelný kontrast a jas obrazu, v lepších detailech tmavých a světlých oblastí. Podporovány jsou nejnovější standardy HDR, jako je HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision.

Prostorový zvuk jako v kině

Ponořte se do filmové akce s 5.2-kanálovým prostorovým systémem reproduktorů, který změní váš domov na kino. Samozřejmostí je zvuk s dekodérem Dolby Digital i DTS. Podporovány jsou režimy zvuku 2-kanálové stereo, Direct, vícekanálové stereo, HD-DCS, Hall (Large Hall), PLII Movie, Front Surround, Jazz Club, Live Concert (Live House), Stadium, Sports, Audio Enhancer pro zlepšení komprimovaného zvuku a PLII Music.

Virtuální zvuk s technologií S-Force PRO Front Surround

Technologie S-Force PRO Front Surround je ideální pro menší místnosti a vytváří virtuální prostorové akustické pole pouze pomocí zapojených dvou reproduktorů.

Optimalizace se systémem automatické kalibrace reproduktorů

Technologie Digital Cinema Auto Calibration (DCAC) pomocí dodaného měřicího mikrofonu automaticky optimalizuje zvuk podle toho, kde vzhledem k reproduktoru sedíte, abyste od systému domácího kina získali maximum a dosáhli vyrovnané hlasitosti zapojených reproduktorů.

Chytřejší připojení přes Bluetooth

S bezdrátovou technologií Bluetooth můžete jednoduše přes Sony STR-DH590 přehrávat všechny oblíbené skladby z kompatibilních zařízení - telefonů, tabletů, PC a notebooků. S pohotovostním režimem Bluetooth Standby můžete svůj přijímač zapnout přímo ze svého spárovaného chytrého mobilu nebo tabletu.

Čistý design, snadné připojení

Minimalistická přední část obsahuje tlačítko Pure Direct, které zvuk přenáší přímo do zesilovače přijímače, čímž se uchovává jasnost zvuku bez ovlivnění korekcemi. Design koncových zesilovačů a chladiče je speciálně navržen tak, aby maximalizoval nasávání vzduchu, čímž se zajišťuje dostatečné chlazení obvodů zesilovače a zvyšuje se spolehlivost a životnost přístroje. Velký síťový transformátor a výkonné obvody zdroje s filtračními kondenzátory poskytnou zesilovači stabilitu zvuku i při vyšší hlasitosti. 

Dekódování zvuku DSD

Všechny součásti, od vstupu signálu až po výstup na reproduktor, spojuje vášeň pro hudbu a vyspělé technologie, takže se budete cítit jako na koncertě. Formát DSD byl vyvinut pro zvuk ve vysokém rozlišení a nabízí revoluční způsob nahrávání a přehrávání zvuku. Vzorkovací frekvence 2,8 Mhz je 64-násobkem té, kterou poskytuje disk CD (44,1 kHz). Slyšíte i ty nejjemnější tóny ve studiové kvalitě se zvukem ve vysokém rozlišení a kvalitnějším, než je na disku CD.

Spojte vše dohromady

K dispozici jsou čtyři vstupy HDMI a jeden výstup HDMI, jakož i digitální optické / koaxiální a analogové zvukové připojení (4x RCA, 1x 3,5 mm), abyste mohli připojit televizor, přehrávač disků CD a Blu-Ray, herní konzoli a jiná zařízení rychle a jednoduše. Pro připojení aktivních subwooferů obsahuje dva výstupy, USB konektor poslouží pro napájení externích přístrojů s napětím 5 V do odběru 1 A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
Počet kanálů 5.1
Výkon na kanál 145 W
Airplay Ne
HDMI vstupy 4
HDMI výstupy 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony STR-DH590 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno