Sony STR-DH190 černý

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 58,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednoduchý a výkonný dvoukanálový receiver Sony STR-DH190 poskytuje kvalitní zvuk a vysoký výkon - až 2 x 100 W pro 8 ohmové reproduktory. Širokou připojitelnost zajišťují jeho 4 audio vstupy Cinch, vstup Phono pro gramofon a výstup pro připojení sluchátek. Součástí receiveru je také FM tuner s RDS a předvolbami až pro 30 stanic. Umožňuje připojení dvou párů reproduktorů, které můžete elektronicky přepínat. S vestavěnou bezdrátovou technologií Bluetooth můžete snadno streamovat hudbu z kompatibilních zařízení, jako telefony a tablety. Jeho design s ladnými křivkami v černém provedení dodává receiveru šarm tak, že se hodí do každé místnosti a perfektně bude ladit s dalšími komponenty vaší audio sestavy. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Klasický stereo receiver

Stereo receiver Sony STR-DH190 v klasickém Hi-Fi formátu šířky 43 cm je vybaven integrovaným Bluetooth přijímačem i FM rádiem s RDS a 30 předvolbami pro oblíbené stanice. Mezi možnosti připojení patří 3,5 mm AUX vstup na přední straně, čtyři RCA vstupní konektory a výstup zvuku pro další zesilovač nebo nahrávací zařízení. Receiveru STR-DH190 nechybí ani konektor pro připojení sluchátek a vstup pro gramofon se zabudovaným předzesilovačem RIAA. Ovládání funcí je elektronické - tlačítky a pomocí dálkového ovladače.

Analogový 2-kanálový zesilovač

Každý komponent přijímače STR-DN190 byl navržen tak, aby zaručoval detailní a čistý zvuk. Diskrétní tranzistorový zesilovač poskytuje vysoký výkon a čistý zvuk. Velký síťový transformátor a výkonné obvody zdroje s filtračními kondenzátory poskytnou dvojici 100 wattových zesilovačů stabilitu zvuku i při vyšší hlasitosti. Flexibilitu stereo receiveru STR-DH190 zvyšuje A / B přepínač, který umožňuje přepínat mezi dvojicí nezávislých reproduktorů.

Vestavěná technologie Bluetooth

S bezdrátovou technologií Bluetooth můžete jednoduše přehrávat všechny oblíbené skladby z kompatibilních zařízení - telefonů, tabletů, PC a notebooků. To však není všechno. S pohotovostním režimem Bluetooth Standby můžete svůj přijímač zapnout přímo ze svého spárovaného smartphonu nebo tabletu.

Stvořen pro vaši sbírku desek

Přijímač STR-DH190 opráší vaše vinylové desky. Vstup Phono je ideální pro použití s ​​gramofony s MM přenoskou bez zabudovaného korekčního předzesilovače. Zesilovač Phono a transformátor jsou optimálně umístěny tak, aby se minimalizovalo rušení magnetického pole transformátoru.

Flexibilní uspořádání reproduktorů

Funkce A + B přijímače STR-DH190 umožňuje připojení dvou souprav reproduktorů. Můžete jednoduše přepínat mezi možnostmi A a B, což umožní připojit venkovní reproduktory na terase nebo v další místnosti. Impendance připojených reproduktorů má být v rozsahu 6 - 16 ohmů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi
  Ne Wi-Fi
 • Bluetooth
  Ano Bluetooth
 • Počet kanálů
  2 Počet kanálů
 • Výkon na kanál
  100 W Výkon na kanál
 • Airplay
  Ne Airplay
 • HDMI vstupy
  HDMI vstupy
 • HDMI výstupy
  HDMI výstupy

Další vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálů: 2

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
Počet digit.vstupů:
Počet analog.vstupů: 4
? Airplay: Ne
HDMI vstupy:
HDMI výstupy:

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 430 cm
Výška: 133 cm
Hloubka: 284 cm
Hmotnost: 6,7 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 60
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Ne

Rádio

DAB: Ne

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: STRDH190.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony STR-DH190 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se