Sony SRS-XP700B černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Airplay: Ano, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 3 - pásmový, Počet reproduktorů: 5 Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor Sony SRS-XP700B v černém provedení se postará o výjimečný večírek doma, na louce nebo na zahradě u bazénu. Všesměrový zvuk bude proudit z inovativní reproduktorové jednotky X-Balanced Speaker Unit, předních a zadních vysoce výkonných výškových reproduktorů a funkce Mega Bass se postará o hutné basy. Mezi speciální funkce patří odolnost proti stříkající vodě IPX4, vestavěná baterie s výdrží až 25 hodin, ambientní osvětlení s širokou škálou světelných vzorů, dvojice nabíjecích USB portů, funkce péče o baterii a pohodlná rukojeť pro snadný transport. Chcete-li zábavu ještě vylepšit, zařízení má vstupy pro mikrofon a kytaru, takže si můžete užít dokonalou karaoke párty.

Výkonný zvuk v celém rozsahu

Podstatou večírku je skvělá atmosféra - a tu charakterizuje silný zvuk v celém prostoru. Díky všesměrovému párty zvuku a inovativní reproduktorové jednotce X-Balanced Speaker Unit (všesměrový zvuk s hlubokými basy a čistým zvukem) je tento reproduktor speciálně navržen tak, aby naplnil zvukem jakýkoli prostor, ať už uvnitř nebo venku.

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit - inovativní reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit nemá kruhovou membránu, takže její velikost je větší než u běžných reproduktorových jednotek. Díky tomu získáte bohatší a čistější zvuk bez ohledu na žánr poslouchané hudby.

 • Větší reproduktor, lepší zvuk - maximální velikost membrány zvyšuje hladinu akustického tlaku, což vede k hlubšímu a výraznějšímu zvuku basů, čistějším vokálům a celkově lepšímu zážitku z poslechu. Snižuje také útlum budiče při zachování stejného akustického tlaku, což vede k menšímu zkreslení a čistějším vokálům.

 • Poslouchejte hlasitě a čistě - kombinace vyvážené reproduktorové jednotky X-Balanced Speaker Unit a předních a zadních vysoce výkonných výškových reproduktorů dává tomuto reproduktoru široký profil, který naplní celou místnost vysoce kvalitním zvukem.

 • Ještě více zesílit basy - s funkcí Mega Bass jsou basy ještě výraznější. Pokud tedy posloucháte skladbu plnou basů, bude basový zvuk ještě hlubší a výraznější.

 • Živá hudba - díky režimu Live Sound si můžete vytvořit jedinečnou atmosféru u sebe doma a znovu si vychutnat oblíbenou živou hudbu.

Rozsviťte noc

S ambientním osvětlením si můžete vybrat ze široké škály různých světelných vzorů - naplňte svou párty živou energií nebo si užijte klidný večer v útulné atmosféře.

Vezměte jej s sebou na večírek

 • Vytvořen tak, aby vydržel - reproduktor je navržen tak, aby byl odolný a přenosný. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete vzít všude s sebou, a to zcela bez obav.

 • Párty už vám nezkazí déšť - reproduktor je voděodolný podle normy IPX4.

 • Dlouhá výdrž baterie - díky výdrži baterie až 25 hodin při plném nabití může reproduktor hrát téměř tak dlouho, jak dlouho dokážete tančit. 

 • Rychlé nabíjení - díky rychlému nabíjení získáte až 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut.

 • Péče o baterii - tato funkce zabraňuje přebíjení a pomáhá udržet baterii déle v optimálním stavu.

 • Stačí jej vzít a jít - reproduktor je vybaven pohodlnou rukojetí, díky které je jeho přenášení hračka. Stojí-li váš reproduktor obvykle v obývacím pokoji, ale vy byste si rádi pustili hudbu na zahradě, stačí jej vzít a jít ven.

Zpívejte srdcem

Máte rádi karaoke? Pak si s tímto reproduktorem budete rozumět. Připojte mikrofon, vyberte píseň a zazpívejte si. Ale zpěvem to nekončí. Díky dvěma vstupům můžete připojit kytaru a reproduktor použít jako zesilovač.

Doplňte svůj styl

Tento reproduktor je nejen praktický, ale také stylový. Nabízí skvělý zvuk v několika polohách a možnost nabíjení chytrého telefonu - to vše ve stylovém designu.

 • Kompatibilní s Bluetooth - reproduktor jednoduše spárujete se zařízením kompatibilním s Bluetooth a můžete streamovat obsah přímo do reproduktoru.

 • Party Connect - připojte až 100 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu a světla pro lepší osvětlení a vyšší hlasitost.

 • Stačí připojit a přehrávat - připojte USB paměťové zařízení k zadnímu USB portu a streamujte svou oblíbenou hudbu přímo ze zařízení.

 • 2 nabíjecí porty USB - pokud se vám vybíjí baterie chytrého telefonu, jednoduše jej připojte k reproduktoru a nabíjejte přímo z něj.

 • Skvělý zvuk v jakékoli poloze - reproduktor můžete umístit vertikálně i horizontálně. Ať už jej umístíte kamkoli, snímač optimalizuje zvuk pro danou polohu.

Mějte vše pod kontrolou přímo z tanečního parketu

Posuňte svou párty na vyšší úroveň díky Sony Music Center a Fiestable. Můžete využívat zábavné funkce, optimalizovat zvuk a vzít každý večírek do svých rukou. 

 • Sony Music Center - optimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte vzory osvětlení a spravujte své zařízení přímo v telefonu. 

 • Zábavné funkce aplikace Fiestable - využívejte zábavné funkce, jako je vytváření seznamů skladeb na párty, karaoke a mnoho dalšího. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ano
NFC Ne
Typ reproduktoru 3 - pásmový
Počet reproduktorů 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony SRS-XP700B černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno