Sony SRS-XB33 červený


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Zvukové formáty: SBC, aac, Frekvenční rozsah (Hz): 20–20 000 Hz, Airplay: Ne, NFC: Ano, Počet reproduktorů: 2 Více info

Barva


Cena 3 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 33 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB33 v červeném provedení s sebou přináší silné basy, dlouhou výdrž baterie a vysokou odolnost vůči vodě a prachu s hodnocením IP67, což z něj dělá ideálního společníka na párty doma i venku. Speciálně tvarované vnitřní aktivní reproduktory X-Balanced dodávají výkonnější, bohatší a hutnější zvuk, zatímco dva postranní pasivní radiátory zajišťují čistou reprodukci basů. Funkce Live Sound zajistí čistý zvuk, podobný jako když jste přímo pod pódiem na koncertě a nastavitelné osvětlení reproduktoru ještě více umocní zážitek z poslechu. Stereo mód umožní připojit dva reproduktory pro ještě lepší zvuk. Technologie NFC a Bluetooth poskytnou jednoduchý a rychlý bezdrátový přenos obsahu vaší hudební sbírky.

Mohutný zvuk

Obklopte se hlubokým, výrazným zvukem reproduktoru s technologií Extra Bass, ať jste kdekoli. Duální pasivní vyžarovač ve spolupráci s širokopásmovými reproduktory vylepšují nízké tóny a zvýrazňují basy.

Odolnost

Odolné provedení a dlouhá výdrž baterie umožňuje rozproudit párty vždy a všude.

  • Výborně omyvatelný a vodotěsný - Díky hodnocení IP67 je reproduktor vodotěsný a odolný vůči vodě. Můžete ho s sebou bez obav vzít k moři nebo bazénu a také se dá bez problémů umýt.

  • Odolný proti prachu - Hodnocení IP67 umožňuje reproduktor SRS-XB33 vzít i na pláž, do lesa, na poušť nebo kamkoli jinam.

  • Vyroben tak, aby vydržel - Reproduktor SRS-XB33 byl podroben rozsáhlým nárazovým testům k prověření jeho odolnosti proti nárazům, úderům a škrábancům, které se neodvratně spojují s každodenním používáním.

  • Dlouhá výdrž baterie - S výdrží baterie až 24 hodin překoná reproduktor SRS-XB33 i ty nejvytrvalejší tanečníky a i v režimu Extra Bass se zapnutými světly zvládne hrát až 14 hodin.

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony přináší vysokou kvalitu zvuku a výkonný akustický tlak, který se stará o bohatší, hlubší a uspokojivější poslech.

Hudba jako živě

Po stisknutí tlačítka ŽIVÝ ZVUK (Live Sound) budete hudbu slyšet v úplně jiném světle. Rozprouděte svou párty jedinečným trojrozměrným zvukovým zážitkem a festivalovou náladu vytvoříte všude.

Světelné efekty na párty

Reproduktor SRS-XB33 disponuje světlem na reproduktoru a vícebarevnou světelnou čárou, která bliká v rytmu hudby. Barvu světelné čáry můžete kdykoli změnit a přizpůsobit ji své náladě.

Naplňte prostory hudbou s funkcí Party Connect

Poslouchejte stejnou skladbu přes Party Connect. Bluetooth umožňuje propojit až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů a synchronizovat hudbu a světla, aby všichni tančili ve stejném rytmu. Nastavte náhodný vzor nebo vyberte možnost blikání světel v kruhu.

Párty pod kontrolou s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable

S aplikací Sony | Music Center můžete vybírat oblíbené seznamy skladeb, přidávat do řady další skladby a měnit barevné vzory osvětlení nebo zvukové režimy. Stáhněte si aplikaci Fiestable, která umožňuje ovládat osvětlení na reproduktoru SRS-XB33 a také ovládat reproduktor pohybovými gesty na obrazovce smartphonu.

Snadné používání

Reproduktor SRS-XB33 se používá velmi jednoduše a poskytuje pohodlí, abyste si hudbu mohli bez starostí vychutnávat vždy a všude.

  • Telefonování bez pomoci rukou - S funkcí hlasitého telefonu lze pohodlně telefonovat bez pomocí rukou.

  • Postavte ho svisle nebo na bok - Reproduktor pevně sedí na místě ve vodorovné i svislé poloze, díky čemuž mu vždy na párty najdete místo.

  • Přenos hudebního obsahu - S technologiemi NFC a Bluetooth odpadá potřeba kabelového připojení a složitého nastavování. Stačí se zařízením s technologií NFC dotknout reproduktoru a navázat rychlé a bezproblémové spojení, abyste mohli začít s přenosem obsahu své hudební sbírky. Pokud nemáte NFC, stačí se připojit přes Bluetooth.

  • Nabíjecí porty USB Type-C a USB - Reproduktor SRS-XB33 můžete nabíjet přes kabel USB Type-C a pokud bude vašemu smartphonu docházet baterie, jednoduše jej připojte k portu USB reproduktoru a nabijte si ho.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
Integr. čtečka karet Ne
Zvukové formáty SBC, aac
Frekvenční rozsah (Hz) 20–20 000 Hz
Airplay Ne
NFC Ano
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony SRS-XB33 červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno