Sony SRS-X11 (černý)

Produkt je samostatně neprodejný

Designově zajímavý bezdrátový reproduktor SONY SRSX11B dokáže zaujmout nejen elegantním a vkusným provedením, ale také dostačujícím výkonem. S výdrží baterie až 12 hodin je výbornou volbou na dlouhé cesty. Jasný zvuk doplňují hluboké basy. S pomocí bezdrátové NFC technologie bude párování velmi jednoduché a rychlé. Kromě toho zařízení disponuje i praktickým 3,5 mm stereo konektorem. Vychutnejte si oblíbenou hudbu pomocí tohoto zajímavého zařízení! Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Hluboké basy

Dvě pasivní části bezdrátového reproduktoru SONY SRSX11B dokáží produkovat hluboké basy a mohutný zvuk, který nejenže naplní prostor, ale jednotlivé tóny budete skutečně cítit. Nyní máte tu nejlepší možnost vychutnat si oblíbenou hudbu v prostorovém a hlasitém provedení.

Hlboké basy - SONY SRSX11B.CE7

Působivý design

Chytrý bezdrátový reproduktor SONY SRSX11B dokáže každého uživatele zaujmout zajímavým designem a provedením, protože tvarem připomíná malou hrací kostku. Toto provedení není jen zajímavé, ale také umožňuje velmi snadné flexibilní přenosnost. Díky elegantnímu černému designu dokáže reproduktor zapadnout do každé domácnosti.

Pôsobivý dizajn - SONY SRSX11B.CE7

Vstupní a výstupní konektory

Bezdrátový reproduktor SONY SRSX11B disponuje šikovným konektorem 3,5 mm Stereo Mini Jack pro připojení ke kompatibilním zařízením. 

Vstupné a výstupné konektory - SONY SRSX11B.CE7

Výdrž baterie

Bezdrátový reproduktor SONY SRSX11B.CE7 je zařízením vhodným i pro delší cesty. Baterie dodá dostatek energie pro 12 hodin hraní. Bavte se při jízdě a vychutnávejte si oblíbené skladby všude, kam míří vaše kroky!

Výdrž batérie - SONY SRSX11B.CE7

Technologie NFC

Bezdrátový reproduktor mimo jiné umožňuje párování pomocí technologie NFC, a to pouze jedním dotykem! Co může být jednodušší? Každý uživatel bude mít vždy dostatek hudby v tom nejlepším znění! Technologie nevyžaduje žádné speciální nastavování, před prvním použitím jen přiložíte kompatibilní zařízení, které také disponuje NFC technologií a je hotovo.

Přizpůsobte si zvuk pomocí dalších reproduktorů

Připojte dva reproduktory Sony SRS-X11 prostřednictvím rozhraní Bluetooth a můžete si vybrat mezi režimem stereofonní reprodukce s jasně odděleným zvukem nebo dvojitým režimem pro stejný výstup z obou reproduktorů současně. K využití této funkce potřebujete dva reproduktory SRS-X11.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Sony

Ostatní

Kód produktu: SRS-X11

Recenze Sony SRS-X11 (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony SRS-X11 (černý)