Sony SRS-LSR200 šedý bezdrátový reproduktor pro televizory


TV reproduktor, Smart: Ne, Barva šedá, 3 × reproduktor, RMS výkon: 2 W, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, AirPlay: Ne, NFC: Ne, FM rádio: Ne, DAB: Ne, USB port: Ne, AUX vstup: Ne, DAB: Ne, Ethernet/LAN připojení: Ano, Výstup pro sluchátka: Ano, Certifikace IPX2, Vestavěný displej: Ne, Typ baterie: Li-Ion. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický bezdrátový televizní reproduktor Sony SRS-LSR200 v šedém provedení vám umožní přizpůsobit si úroveň hlasitosti během sledování televize podle vašich preferencí bez rušení ostatních. Tři zabudované reproduktory se postarají o kvalitní a čistý zvuk a funkce Voice Zoom zaručí srozumitelnější dialogy, díky čemuž si vychutnáte své oblíbené programy ještě více. Díky kompaktnímu přenosnému designu s odolností IPX2 (ochrana před kapající vodou) můžete svůj reproduktor používat i v kuchyni a pomocí ovládacích prvků si snadno nastavíte hlasitost či přepnete kanál. Reproduktor se nastavuje velmi jednoduše a zabudovaná baterie poskytuje výdrž až 13 hodin na jedno nabití.

Mějte zvuk z televizoru u sebe

Díky reproduktoru SRS-LSR200 si můžete úroveň hlasitosti při sledování velké obrazovky televizoru přizpůsobit podle sebe. Tento praktický bezdrátový televizní reproduktor se připojí k vašemu televizoru a umožní vám ovládat hlasitost bez rušení ostatních diváků. S třetím předním reproduktorem jsou dialogy z televizoru ještě čistší a zřetelnější. A jelikož reproduktor funguje na principu Plug & Play, je možné jej začít používat bez složitého nastavování.

Ať jste kdekoli a děláte cokoli

  • Sledování televizoru samotě - díváte-li se na televizor sami, ale zvuk není zřetelně slyšet, s funkcí Voice Zoom budou všechny dialogy čisté. Jelikož máte reproduktor položený hned u sebe, nemusíte zvyšovat hlasitost a můžete své oblíbené programy sledovat pozdě v noci bez rušení sousedů.

  • Sledování televizoru s rodinou a přáteli - pokud je televizor těžko slyšet, jednoduše si přineste zvuk k sobě. Když budete mít reproduktor u sebe, vy, vaši přátelé a rodina budete lépe slyšet, ale zároveň budete moci spolu mluvit.

  • Sledování televizoru z dálky - díky tomuto kompaktnímu, praktickému, bezdrátovému televiznímu reproduktoru můžete sledovat reportáže nebo příběhy i z dálky. Provedení odolné proti kapající vodě umožňuje reproduktor používat i v kuchyni.

Tři reproduktory, čistší zvuk, větší zábava

Dialogy je často z televizoru těžší slyšet. S třetím reproduktorem modelu SRS-LSR200 jsou hlasy z televizoru čistší, díky čemuž si své programy vychutnáte ještě více. A protože nemusíte zvýšit celkovou hlasitost, ostatních v místnosti nebudete rušit. 

Dálkový ovladač a reproduktor v jednom

Díky kompaktnímu designu si můžete tento televizní reproduktor položit vedle sebe. Najdete na něm i ovládací prvky potřebné pro každodenní používání televizoru. Kanály a hlasitost můžete nastavovat jednou rukou a nepotřebujete na to žádný ovladač.

Jednoduché připojení a dlouhá výdrž baterie

Začněte připojením nabíjecí dokovací stanice nebo vysílače do optického digitálního vstupu nebo výstupu sluchátek TV. Po úplném nabití můžete bezdrátově poslouchat až 13 hodin. ([1] Nabíjecí dokovací stanice / Vysílač, [2] Reproduktor, [A] Optický kabel nebo kabel sluchátek (dodávané), [B] Síťový adaptér (dodávané))

Je to tak jednoduché, jak napočítat do tří

Připojení reproduktoru je hračka. Jednoduše vám stačí zapojit kabely podle očíslování a barev a o několik sekund budete připraveni. (① Kabel USB ② Digitální optický kabel ③ Zvukový kabel)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 2400000000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 2 W
NFC Ne
Počet reproduktorů 3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony SRS-LSR200 šedý bezdrátový reproduktor pro televizory

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno