Sony SA-CS9 černý

Nákupem získáte 59,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Aktivní subwoofer Sony SA-CS9 má zabudovaný zesilovač se výstupním výkonem až 115 W a přenášené pásmo zvuku v rozsahu 28 až 200 Hz. Jako zdroj zvukového signálu je možné použít Cinch (RCA) výstup z receiveru nebo se dají připojit reproduktorové kabely z běžného stereo zesilovače. Vychutnejte si hluboké tóny filmové hudby naplno díky reproduktoru s průměrem 25 cm (10"), který je kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení. Ponořte se do hlubokých, nízkých a středních frekvencí s rychlou odezvou kuželové membrány reproduktoru zpevněné slídou a vychutnejte si lepší čistotu zvuku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

250 mm subwoofer pro dynamické basy

Vychutnejte si hluboké a syté basy díky výkonnému aktivnímu subwooferu Sony SA-CS9. Kuželová 250 mm membrána basového reproduktoru rozhýbe větší objem vzduchu, díky čemuž vzniká akustická energie i při nízkých frekvencích, která vytváří sytý a autentický basový zvuk. Subwoofer zvýrazňuje nízkofrekvenční tóny ve filmech a hudbě a nabízí jedinečný zážitek z vícekanálového domácího kina.

Prémiové komponenty, prémiový zvuk

Oživte večírek hudbou s výraznými basy. Aktivní subwoofer má zabudovaný zesilovač s výstupním výkonem až 115 W. Jako zdroj zvukového signálu je možné použít Cinch (RCA) výstup z receiveru nebo se dají připojit reproduktorové kabely z běžného stereo zesilovače. Elektronická část v zadní části umožňuje plynulé nastavení hlasitosti, nastavení dělící frekvence v rozsahu 50 až 200 Hz, nastavení fázového posuvu zvuku a automatického zapnutí po příchodu signálu pomocí přepínačů. Výkonný transformátor poskytuje stabilní výkon napájení, robustní koncový zesilovač a velký chladič poskytne spolehlivou činnost i při trvalém zatížení.

Membrána zpevněná slídou

Množství basových reproduktorů používá papírové kužely, které se časem deformují a znehodnocují, což má za následek zkreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) jsou odolné a drží tvar i při vysokém akustickém tlaku a rychlosti. Subwoofer má pevný základ s uzavřenou strukturou, která uchovává čistotu a přirozenost zvuku. Bassreflexový nátrubek vylepšuje reprodukci zvuku v oblasti nejnižších frekvencí, takže si můžete vychutnat hluboké a syté basy v hudbě i filmech.

Minimalizace vibrací pro mohutné basy

Potlačení vibrací ve skříni reproduktoru je důležité pro vytvoření mohutných a přesných basů. Nežádoucí vibrace se potlačují dvěma způsoby - akustickou absorbcí vln generovaných zadním tlakem jednotky a tlumením vibrací uvnitř samotné skříně. Designéři optimalizovali konstrukci a rozložení materiálů pohlcujících zvuk, aby snížili vibrace skříně na minimum.

Stylová a funkční povrchová úprava

Reproduktor s praktickým černým povrchem se hodí do většiny současných interiérů. Dřevěná dýha si zachovává svůj tvar, díky čemuž není kvalita zvuku ovlivněna změnami teploty a vlhkosti.

Kompaktní design pro malé prostory

Tento výkonný a kompaktní subwoofer je ideální pro snadnou instalaci v malých prostorech. Díky omezené ploše ozvučnice reproduktor minimalizuje zkreslení zvukového pole a zajišťuje optimální čistotu a přesnost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 30 cm
  • Výška 40 cm
  • Hloubka 34 cm
  • Celkový výkon 100 W
  • Typ subwooferu aktivní
  • Frekvenční rozsah (Hz) 28-200

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ne
Celkový výkon: 100 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 34 cm

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 28-200

Ostatní

Kód produktu: SACS9.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony SA-CS9 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony SA-CS9 černý