Sony PS-LX310BT černý

Designový gramofon Sony PS-LX310BT v klasické černé barvě vás vtáhne do světa retro zvuku plynoucího z vinylových desek. Prvek moderní doby představuje Bluetooth připojení - zařízení stačí propojit s bezdrátovými reproduktory či sluchátky. Desky je možné přehrávat při rychlosti 33 nebo 45 otáček za minutu a gramofon je vybaven funkcí automatického přehrávání jedním tlačítkem. Disponuje přenoskou s pevnou hliníkovou konstrukcí (stabilní přehrávání, sytý zvuk a mohutné basy), hrubým protiprachovým krytem (tlumí akustický tlak z reproduktorů) a hliníkovým talířem (robustní a lehký) se stabilním pohybem. S určitostí potěší i přítomnost zvukového a linkového výstupu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Lenco L-3808 (bílý)

Splátky s 0% navýšením (více info)

Lenco L-3808 (bílý)

5 899 Kč

K odeslání

LENCO L-3808 WHI je gramofonem s přímým pohonem a MM přenoskou, který disponuje vestavěným stereo předzesilovačem. Předností zařízení je možnost digitalizace LP desek propojením gramofon s PC.…

 • Nominální rychlost: 33,45
 • Bluetooth: Ne
 • USB port: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Originální zvuk vinylu

Objevte znovu nadčasový zvuk vinylových desek s jednoduchým ovládáním a možností stabilního připojení přes BLUETOOTH. Gramofon PS-LX310BT vám poskytne čistý a přirozený zvuk bez ohledu na to, zda si chcete znovu užít své oblíbené LP desky nebo vychutnat spolu s rodinou skvělou reedici.

Roztočte to okamžitě

Jednoduše připojte zařízení s technologií BLUETOOTH a poslouchejte bez kabelů nebo použijte zabudovaný výstup pro přímé připojení k zvukovému systému. V obou případech gramofon rychle a jednoduše nastavíte a můžete začít přehrávat hudbu.

Automatické přehrávání jedním tlačítkem

Gramofon je vybaven funkcí automatického přehrávání jedním tlačítkem, která automaticky položí přenosku, najde drážku a spustí přehrávání hudby ze spárovaného zařízení BLUETOOTH. Na konci desky můžete pohodlně sedět dál, protože přenoska se automaticky vrátí do výchozí polohy.

Vytěžte z hudby ještě víc

Chcete ze svých vinylových desek získat maximum? Nastavte přepínač zesílení podle úrovně zvuku desky tak, abyste svou hudbu mohli poslouchat bez zkreslení.

Kochejte se autentickým zvukem vinylu

 • Špičkový zvuk s novou přenoskou - Přenoska s novou rovnou a pevnou hliníkovou konstrukcí zvyšuje sledovatelnost a zajišťuje stabilní přehrávání, sytý a čistý zvuk, jakož i mohutné basy.

 • Dokonalý zvuk díky hrubému protiprachovému krytu - Hrubší protiprachový kryt tlumí akustický tlak z reproduktorů, čímž zajišťuje lepší stabilitu a menší zkreslení. Kryt se dá i odstranit, takže můžete poslouchat hudbu tak, jak chcete.

 • Hliníkový talíř se stabilním pohybem - Gramofon je vybaven mechanismem řemenového pohonu s hliníkovým lisovaným talířem. Robustní a zároveň lehký talíř je při točení stabilní a zaručuje čistší přehrávání hudby.

Vypadá stejně skvěle, jako zní

Gramofon svým minimalistickým designem hladce zapadne do prostoru a vnese vinyl do srdce vašeho domova bez ohledu na to, zda si ho dáte do ložnice nebo na hrdé místo v obývacím pokoji.

Přizpůsobí se vašemu výběru

Je čas roztočit klasický singl? V zásuvce pod jednotkou najdete elegantně uložený adaptér na desky 45 ot./min.

Klíčové vlastnosti

 • Jednoduché připojení BLUETOOTH

 • Podporuje zvukový i linkový výstup díky zabudovanému zvukovému ekvalizéru.

 • Dvě provozní rychlosti: 33⅓ a 45 ot./min.

 • Jednoduché ovládání s automatickým přehráváním jedním tlačítkem

 • Syté, čisté přehrávání díky přenosce s novým designem

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ano
 • USB port Ne
 • Rychlost 45, 33
 • Předzesilovač Ne

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ne
Rychlost: 45, 33

Konektivita

? Bluetooth: Ano
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43 cm
Výška: 10,8 cm
Hloubka: 36,7 cm
Hmotnost: 3,5 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Obsah balení

Obsah balení: manual

Rádio

FM rádio: Ne

Další parametry

Předzesilovač: Ne

Ostatní

Kód produktu: PSLX310BT.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony PS-LX310BT černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony PS-LX310BT černý