Sony PlayStation VR v2 + kamera v2 + 5 her

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vstupte přímo do hry

Prožijte hry zcela novým způsobem díky sadě Sony PlayStation VR, která vás po připojení k herní konzoli Sony PlayStation 4 přenese přímo do centra dění. Přizpůsobená 5,7" OLED obrazovka s rozlišením 1920xRGBx1080 bodů obrazových bodů vám poskytne neuvěřitelně reálné prostředí, díky kterému zapomenete na okolní svět. 360-stupňového zobrazení vás jistě potěší. Pohlcující a plynulý obraz zajišťuje snímkovací frekvence v hodnotě 120 FPS, díky které se smažou hranice mezi realitou a virtuálním prostředím.

Musíte to přežít, abyste uvěřili

Aby byl pocit z virtuální reality co nejvíce autentický, byl set vybaven technologií 3D Audio, díky ní objevíte zcela nové rozměry zvuku. Umožní vám vnímat směr a vzdálenost zvuku a vy budete přesně vědět, odkud přichází. Souprava disponuje vestavěným mikrofonem, který vám poslouží jako prostředek ke komunikaci, budete moci chatovat s přáteli a probírat se spoluhráči herní taktiku.

Praktické a pohodlné provedení

Set byl sestaven tak, aby byl co nejlehčí a nejpohodlnější, díky čemuž zapomenete, že ho vůbec máte nasazený. Nastavitelný náhlavní oblouk je navržen tak, aby padl každému. Velkou výhodou je, že se VR bez námahy nasazuje i sundává. 

Podělte se o zážitek z virtuální reality

Prostřednictvím soupravy se do hry kompletně ponoříte, zároveň můžete do ní vtáhnout i své přátele. Své zážitky můžete promítat díky zrcadlovému režimu přímo na televizní obrazovku a podělit se tak o svou zkušenost z virtuální reality. Můžete je také pozvat do hry v samostatném režimu, kdy se na obrazovce zobrazuje odlišná část akce z pohledu druhého hráče.

Sony PlayStation kamera

Sony PlayStation kamera je vybavena duálními objektivy a 3D hloubkovými snímači, dále disponuje širokou škálou skvělých funkcí. Kromě standardního snímání a streamování videí dokáže rozpoznat vaši tvář, což se dá použít k rychlému přihlášení do systému. Díky přesnému sledování indikátorů LED umístěných na přední a zadní straně soupravy a gest vám dá možnost ovládat hru pomocí pohybů a zajistí přesnost polohy v herním světě kdekoli v místnosti.

 

Nové světy v skvělých hrách

Vydejte se na nové dobrodružství s odvážným hrdinou ve hře Astroboy nebo bojujte po boku členů své skupiny v taktické hře Firewall Zero Hour. Nechte se zamotat do nezapomenutelné záhady ve hře rací a mnohem více.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Max.rozliš.videa 1920x1080
  • Noční vidění Ne
  • Použití pro konzoli Playstation 4
  • Zorný úhel 100 °

Další vlastnosti

Značka: Sony
Použití pro konzoli: Playstation 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 210 mm
Výška: 270 mm
Hmotnost: 3200 g
Hloubka: 350 mm

Obsah balení

Obsah balení: 5x hra

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano
Mikrofonů celkem: 1

Konektivita

Rozhraní: USB

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080

Noční vidění

Noční vidění: Ne

Objektiv

Zorný úhel: 100 °

Ostatní

Kód produktu: PS719786313

Všechny parametry

Recenze Sony PlayStation VR v2 + kamera v2 + 5 her

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

MILAN, 31.5.2020

spousta zábavy za rozumnou cenu

Renata, 10.11.2019

Výrobek můžu jen doporučit. Hodně překvapil, nečekali jsme to až tak reálné. Člověk si opravdu připadá v centru dění. I ty hry jsou dobře udělané. Kdo váhá nad koupí, tak už neváhejte, protože to opravdu stojí za to.

  • Skvělá grafika
  • Můžu se dívat na film a přitom přítel hraje aniž by mě tím obtěžoval díky vr brýlím.
  • Při hraní se člověk hýbe, takže pořád jenom nesedí.
  • Žádné nemám.

Příslušenství k Sony PlayStation VR v2 + kamera v2 + 5 her