PlayStation 5 + FIFA 23

Herní konzole, Platforma: PS5, Barva: bílá, Základní frekvence procesoru: 3,5 GHz, Kapacita: 825 GB, Optická mechanika: Blu-ray", Počet gamepadů v ceně: 1. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

PlayStation 5 má propracovaný design s podsvícením a futuristickými prvky. O výkon se stará osmijádrový procesor AMD s frekvencí 3,5 GHz, který spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) založenou na architektuře RDNA 2. Pro hry je určen 825GB SSD disk s rychlostí ukládání 5,5 GB/s.

***Momentálně nemáme upřesněn datum dodání, prosím sledujte nás online i nadále, dostupnost budeme aktualizovat. Vzhledem k omezené dostupnosti tohoto zboží si společnost Electro World s.r.o. vyhrazuje právo omezit množství prodaného zboží na jednoho zákazníka na jeden kus; nabídka platí do vyprodání zásob.***

PlayStation 5 má propracovaný design s podsvícením a futuristickými prvky. O výkon se stará osmijádrový procesor AMD s frekvencí 3,5 GHz, který spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) založenou na architektuře RDNA 2. Pro hry je určen 825GB SSD disk s rychlostí ukládání 5,5 GB/s. Je vybaven mechanikou Blu-ray a zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech. Podporuje hraní v rozlišení 4K Ultra HD při obnovovací frekvenci 120 Hz i výstup 8K. Dodává se s bezdrátovým ovladačem Sony DualSense.

NEJNOVĚJŠÍ OFICIÁLNÍ INFORMACE O PS5 NAJDETE PO KLIKNUTÍ NA

 

Rychlost blesku

Využijte výkon upraveného 8jádrového procesoru AMD s frekvencí 3,5 GHz, kterému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektuře RDNA 2. Své nejnovější hry ukládejte na 825GB SSD s rychlostí 5,5 GB/s.

Rychlý disk SSD s integrovaným systémem I/O

Maximalizuj svůj herní zážitek díky téměř okamžitému načítání nainstalovaných her pro systém PS5. Přizpůsobená integrace vstupně-výstupních systémů systému PlayStation 5 umožňuje tvůrcům stahovat data z disku SSD tak rychle, že mohou navrhovat hry způsobem, který dosud nebyl možný.

Úchvatná grafika

PlayStation 5 přináší do herní konzole vyšší úroveň zpracování obrazu. Vaše herní prostředí bude mnohem realističtější. Technologie HDR se o to postará. V podporovaných hrách jsou světelné paprsky simulovány individuálně, aby bylo dosaženo skutečných stínů a odrazů. Na televizním přijímači 4K si vychutnáte obraz s obnovovací frekvencí 120 Hz. Konzole navíc podporuje výstup 8K, takže můžete hrát hry na displeji s rozlišením 4320p.

 • Sledování paprsku
 • Hry pro televizor 4K
 • Až 120 snímků za sekundu s výstupem 120 Hz
 • Technologie HDR
 • Výstup 8K

Neuvěřitelně realistické hraní

S vylepšeným bezdrátovým ovladačem DualSense od Sony s podporou haptické zpětné vazby a adaptivních spouštěčů si užiješ ještě více pohlcujících herních zážitků. Konzole je také vybavena zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech, která v podporovaných hrách oživuje prostředí pomocí sluchátek a reproduktorů TV.

Další funkce systému PlayStation 5

 • Zpětná kompatibilita - Hraj svůj starý katalog her pro systém PS4 na systému PS5.
 • Vylepšení her - Užij si rychlejší a plynulejší snímkovou frekvenci ve vybraných hrách pro systém PS4 a PS VR.
 • Upgrade her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5 - PlayStation5 nabízí vydavatelům her možnost umožnit hráčům upgrade jejich disků a digitálních her pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5.

Integrace PlayStation VR

Připoj systém PlayStation VR ke konzoli PlayStation 5 a užívej si hry s podporou systému PS VR. K vybavení konzole PlayStation 5 soupravou PS VR potřebuješ kameru PlayStation Camera2 pro systém PS4 a adaptér kamery PlayStation Camera, takže není třeba nic dokupovat.

Zábava a tvorba obsahu

 • 4K Ultra HD Blu-ray - Sleduj disky 4K Blu-ray na krásném televizoru 4K s konzolí PS5.
 • Streamování zábavy v rozlišení 4K - Streamuj zábavu v rozlišení 4K ze svých oblíbených podporovaných aplikací na systému PS5 pomocí televizoru s rozlišením 4K.
 • Vytvářejte a sdílejte obsah - Vytvářejte snímky obrazovky a videa ze hry. Sdílej je s ostatními hráči v síti PlayStation Network nebo ve vybraných aplikacích sociálních sítí.

Recenze na konzoli PlayStation 5

Set PlayStation 5 + hra FIFA 23

Herní konzole je dodávána v setu spolu se hrou FIFA 23, která díky technologii HyperMotion2 přinese na hřiště ještě více fotbalové akce. Hrát můžete za ženské i mužské týmy. K dispozici budete mít vylepšenou možnost volných kopů, penalt a rohů. Nechybí ani nová mechanika střelby s výběrem poměru rizika a odměny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence procesoru 3.5 GHz
Kapacita 825 GB
Platforma PS5
Vestavěný pevný disk Ano
Počet gamepadů v ceně 1

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze PlayStation 5 + FIFA 23

95% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

5. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPetra

3. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJosef

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Skvělá a rychlá konzole
 • Snadné zapojení
 • Mohla by být menší
 • Ventilace na teplo mohla být ze všech stran

Až na to že je PS5 velká, tak je to skvělí produkt který bych určitě doporučil.


Tomáš

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá