PlayLink Bundle - Hidden Agenda, Knowledge is Power, Sing Star Celebration a That 's You - PS4

Sada her PS ze série PlayLink obsahuje 4 herní tituly - Hidden Agenda, Knowledge is Power, Sing Star Celebration a That's You. Hry se nacházejí na jednom disku. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 15 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

That's You!

Nezdvořilý párty kvíz, kde vy a až 5 vašich přátelel zjistí, co si o sobě navzájem opravdu myslíte. Díky televizoru, PS4 a tabletu či smartphonu v ruce budete odpovídat na více než 1000 vtipných otázek. Zúčastněte se odvážných výzev - odskočte např. do nejbližších potravin pro selfie. Čím lépe znáte své spoluhráče, tím více bodů nasbíráte. Témata zahrnují vše od školních dnů až po váš volný čas. Kdo je z vás nejhorší kuchař? Který z vašich přátel se naposledy pozvracel? Kdo ze soupeřů by přežil nejdéle ve volné přírodě? Připravte se na skvělou hru. Hra má českou lokalizaci.

Hidden Agenda

Hra Hidden Agenda je určená pro herní konzole PlayStation 4. Zavede vás do prostředí napínavého kriminálního thrilleru. Každý hráč dostane vlastní úkol, který musí plnit, zároveň jeho veškerá rozhodnutí ovlivňují samotný příběh. Dokážete si zachovat chladnou hlavu při pátrání po zabijákovi zvaném "Trapper"? Všechny vaše rozhodnutí ovlivní vývoj hry. Nikdy nevíš, co na tebe číhá za nejbližším temným a zlověstně působícím rohem. Do hry můžete zapojit i 5 vašich přátel a každý z vás dostane vlastní roli. Budete se snažit dosáhnout společného cíle, nebo si budete raději navzájem škodit? Hra má českou lokalizaci.

Knowledge is Power

Zábavná soutěžní hra prověří vaše znalosti v nejrůznějších oblastech. Cílem je dostat se na samotný vrchol "Pyramidy vědění" v co nejkratším čase tím, že budete správně odpovídat na otázky. Vybrat si můžete z osmi postav, vyfotíte se a vstoupíte do "Pyramidy vědění". Můžete hrát až s 5 spoluhráči. Spoluhráče můžete zpomalit díky "Power Play" a donutit je probít se ledem či dalšími nástrahami. Hra má českou lokalizaci.

SingStar Celebration

Ukažte svůj pěvecký talent v této známé hře, kde můžete zpívat známé melodie vašich oblíbených písní. Obsahuje více než 30 oblíbených populárních písniček. Můžete zapojit až 7 vašich přátel a zpříjemnit si párty pěveckou soutěží. Ať už jde o duet s partnerem nebo vystoupení jednotlivců, vše můžete nahrávat pomocí kamery PlayStation Camera. Objevte v sobě popovou hvězdu díky této hře. Stačí přeměnit váš chytrý telefon na mikrofon a párty může začít. 

 

Všechny hry patří do titulů "PlayLink".

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Dětské
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: DVD
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Dětské
Věkové omezení: 12+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 5 mm

Obsah balení

Obsah balení: SingStar Celebration, Thats You

Další parametry

VR hra: Ano
PlayLink: Ano

Ostatní

Kód produktu: PS719989066

Všechny parametry

Recenze PlayLink Bundle - Hidden Agenda, Knowledge is Power, Sing Star Celebration a That 's You - PS4

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PlayLink Bundle - Hidden Agenda, Knowledge is Power, Sing Star Celebration a That 's You - PS4