Sony NW-WS625B černý

Sony NW-WS625B je MP3 přehrávač, který Vás okouzlí především svou voděodolnou konstrukcí, bezdrátovým rozhraním a všestranným využitím. Jsou použitelné ve vodě, při nízkých i vysokých teplotách, ale i v prašném prostředí. Hravě si tedy poradí s jakýmikoliv povětrnostními podmínkami, čímž budou ideálním společníkem při jakékoliv aktivitě. Ať už při běhu, bruslení nebo plavání. V balení naleznete i vodotěsné ušní klapky pro ještě lepší, čistší a zřetelnější zvuk. Interní paměť dosahuje 16 GB, čímž uschová opravdu velké množství Vašich oblíbených skladeb. S kompatibilním zařízením jejich synchronizuje prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo přes NFC. Který způsob zvolíte je již na Vás. Disponuje také integrovaným mikrofonem, díky kterému vybavíte všechny neodkladné telefonáty. Se štíhlým tělem a hmotností jen 32 gramů lze zařízení pohodlně používat i po dobu několika hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Za každých okolností

Mějte svou oblíbenou hudbu stále při sobě. Bez ohledu na to, zda sportujete, relaxujete nebo provádíte jinou příjemnou aktivitu. Sony NW-WS625 bude ideálním řešením při outdoorových sportech, nakolik si poradí s jakýmkoliv počasím. Trénink si tak užijete naplno a bez jakýchkoliv omezení. Vždyť přesvědčte se samy. S dobou nabíjení přibližně 1,5 hodiny vydrží v provozu ohromných 12 hodin, což je dostatečně dlouhá doba. Pokud Vás tlačí čas, už po třech minutách nabijete MP3 přehrávač s funkcí rychlonabíjení na dalších 60 minut.

Konstrukce

Kvalitní a odolné zpracování sluchátek zaručuje široké využití i opravdu dlouhou životnost. Pokud patříte mezi ty, kteří milují dobrodružství a aktivity za jakéhokoliv počasí, tento model bude pro Vás ten správný. MP3 přehrávač Sony si hravě poradí s prachem i vodou. Od prvního momentu tak budou ideálním společníkem ať se ocitnete kdekoliv. Díky režimu okolního zvuku víte vnímat i ostatní vjemy, případně osoby kolem Vás. Svým štíhlým tělem a hmotností jen 32 gramů jsou pohodlné i během několika hodin. 

Propojení 

Synchronizace s kompatibilním zařízením je velmi jednoduchá a intuitivní, proto z ní nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Navíc jde o proces, který Vám zabere jen krátkou chvíli. Ať už využijete bezdrátovou technologii NFC nebo funkci Bluetooth je na Vás. Zvukový obsah budete tak moci poslouchat během pár vteřin, co mnozí z Vás jistě ocení. 

Odolnost

Pokud jste milovníky vodních sportů, odolností vůči slané vodě Vás jistě potěšíme. Klidně s nimi lze jít až do dvou metrů a po dobu 30 minut. Nezapomeňte je po skončení omýt pod vodou. S krytím IP6X jsou použitelné i v prašném prostředí. Plně funkční jsou i při extrémních teplotách, a to v rozmezí od -5 do 45°C

Obsah balení

 • Lůžko USB
 • Kabel USB
 • Ušní klapky (1 souprava)
 • Ušní klapky na plavání (1 souprava)
 • Nastavovací pás
 • Dálkový ovladač 
 • Úvodní příručka

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • Integr. čtečka karet Ne
 • Kapacita 16 GB
 • FM rádio Ne
 • Přehrávání hudby 12 hod.

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Rozhraní: micro USB

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 0,1 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balení

Obsah balení: USB kabel, USB koliska

Datové uložiště

? Kapacita: 16 GB

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne
Záznam zvuku (diktafon): Ne
Přehrávání hudby: 12 hod.

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Ostatní

Kód produktu: NW-WS625B

Všechny parametry

Recenze Sony NW-WS625B černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony NW-WS625B černý