Sony MHC-V90DW černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Více hudby, světel i zábavy

Mobilní systém Sony MHC-V90DW má všechno, co na nezapomenutelnou noční zábavu potřebujete: klubové světla, zábavné párty funkce a výkonný zvuk 10 reproduktorů. 170 cm vysoká sada reproduktorů s ohromným akustickým tlakem produkuje špičkové basy a čisté výšky s dalekým dosahem až do zadní části parketu.

Rozzařte noc

Zabudované osvětlení zvukového systému MHC-V90DW se postará, že na parketu budete chtít strávit celou noc. Jeho barevné párty světla promítají vzory na stěnu za sebou, zatímco jasná světla v reproduktorech navozují autentickou klubovou atmosféru.

Buďte hvězdou párty

Bavte hosty díky dvěma samostatným 6,3 mm vstupům pro mikrofon a kytaru a připojte se zpěvem či hraním ke svým oblíbeným skladbám. Zapněte párty světla, přidejte svůj hlas a pomocí ovládání gesty vytvářejte DJ zvukové efekty.

Lehké přenášení díky kolečkům a možnosti naklonění

Když chcete systém MHC-V90DW přemístit, stačí ho jen chytit za praktickou rukojeť a naklonit. Díky robustním kolečkům si ho pak můžete odtáhnout až tam, kde se koná párty.

Ovládání gesty z vás udělá DJ

Zábavné funkce, jako je dídžejský, karaoke a sampler režim, máte pod kontrolou díky zabudovanému ovládání gesty. Jednoduchým zatažením aktivujete klubové zvukové efekty a švihnutím či krouživým pohybem můžete ovládat přehrávání hudby.

Mějte vše pod kontrolou přímo z parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Pomocí doplňku Fiestable zas nastavujete barvu světel, přizpůsobujete ekvalizér nebo aktivujete dídžejský či karaoke režim. Díky intuitivnímu ovládání pohybem vše změníte mrknutím zápěstí.

Oblíbené filmy okořeněné dávkou dramatičnosti

Díky zabudovanému DVD přehrávači si oblíbené filmy vychutnáte v doprovodu výkonného zvuku systému MHC-V90DW. Stačí jen vložit disk a pomocí výstupu HDMI odeslat videosignál do televizoru nebo projektoru.

Připojení dalších reproduktorů bez otravných kabelů

Chcete zvýšit hlasitost na maximum? Pomocí bezdrátové funkce Party Chain lze připojit až 10 kompatibilních reproduktorů, které se postarají o ještě výkonnější zvuk. Vše se dá udělat přes Wi-Fi, takže nemusíte používat žádné připojovací kabely.

Připojení přes USB

Pomocí konektoru USB rychle připojíte digitální zvukové formáty, jako je MP3, AAC, WAV / AIF, FLAC, ALAC a DSD. Port USB navíc nabíjí i telefon, takže se vám baterie určitě nevybije.

Snadný bezdrátový přenos obsahu

Použijte připojení přes BLUETOOTH s okamžitým párováním prostřednictvím technologie NFC nebo použijte služby pro přenos obsahu přes Wi-Fi.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Vstup pro externí mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 53,2 cm
Výška: 170,6 cm
Hloubka: 49,4 cm
Hmotnost: 50,5 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Rádio

DAB: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorů: 10

Ostatní

Kód produktu: MHC-V90DW

Všechny parametry

Recenze Sony MHC-V90DW černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

mirek, 14.2.2018

Neskutečný,ohromný výkon.

Příslušenství k Sony MHC-V90DW černý