Sony MHC-V82D černý

Přenosný 3-pásmový zvukový systém Sony MHC-V82D díky svým vlastnostem rozproudí každou domácí párty. Nabízí širokou škálu možností připojení - NFC, Bluetooth, USB, HDMI - aby zdroje vaší oblíbené hudby byly co nejširší. Technologie 360° Live Sound šíří zvuk do každého směru, 360° párty světlo rozzáří každý kout místnosti a dva vstupy na mikrofon se postarají o to, že můžete uskutečnit i pěvecký battle. Specifikem jsou technologie jako Jet Bass Booster (hudbu cítíte, i když stojíte dále), DSEE (automaticky obnovuje detaily digitální hudby) či LDAC (odesílá třikrát více dat než při běžném přenosu). Hudební produkci můžete doplnit vlastními bubny s režimem Taiko a ovládací panel je odolný vůči postříkání vodou. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Naplňte svou velkou párty 360° zvukem

Přineste velkolepý festivalový zvuk na oslavy narozenin, zvláštní příležitosti či spontánní setkání. Hosté si mohou díky 360° zvuku a basovému zvuku, který přináší technologie JET BASS BOOSTER, naplno vychutnat mohutný zvuk hudby i z velké vzdálenosti kdekoli v místnosti.

Hudba v každém koutě

 • Naplňte prostor mohutným párty zvukem - Nakloněné výškové a středopásmové reproduktory šíří zvuk do většího úhlu.

 • Čtyři středopásmové reproduktory - Díky čtyřem středopásmovým reproduktorům poskytujícím čistější vokály si můžete užívat tanec na své oblíbené vokální skladby a zpívat spolu s nimi.

 • Generátor rozlehlého zvuku dostane hudbu do všech směrů - Skříňka reproduktoru s otevřenou zadní stranou umožňuje zvukem šířit se i odtud, díky čemuž hudbu slyšet jasně z každého úhlu.

 • Zadní výškový reproduktor - Zadní výškový reproduktor zajišťuje, že se zvuk šíří stejně k hostům stojícím za systémem reproduktorů, jakož i k hostům před reproduktorem.

360° párty světla a světlo na reproduktoru

Díky 360° červeným, modrým a zeleným párty světlům a světlům na reproduktoru rozzáříte i na velké párty všechny kouty, takže vytvoříte autentickou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Zvyšte kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi původních hudebních souborů se ztrácejí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají detailní a bohatý zvuk. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tyto prvky obnovuje a vytváří tak věrný zvuk ve vysoké kvalitě, který je bližší originální nahrávce na disku CD.

Živé zvuky

Technologie DSP vytváří pravou festivalovou atmosféru naplněním párty realistickým zvukem hudebního festivalu či živého koncertu.

Užitečné vlastnosti

 • Bavit se bude každý - Díky dvěma vstupům na mikrofon se s hosty můžete pustit do pěveckých soubojů na melodie svých oblíbených skladeb. Nebo můžete připojit kytaru a mikrofon a dobře si zadžemovať.

 • Rozhýbejte dav s dídžejskými efekty - Čtyři různé efekty připraví scénu pro večírek: efekt Flanger vytváří modulační zvukový efekt podobný hluku stíhačky, WAH automaticky přesouvá frekvenci filtru nahoru nebo dolů, izolátor odděluje specifické frekvenční pásmo a efekt PAN přesouvá zvuk mezi reproduktory.

 • Svislé a vodorovné ovládání gesty - Přeskočte skladbu, zapněte funkci karaoke na mikrofonu, ovládejte výšky tónů mikrofonu a hudby nebo zvyšte hlasitost svislým či vodorovným mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychlé a snadné ovládání funkcí zvukového systému.

 • Sledujte filmy se zabudovaným DVD přehrávačem - Dunivá hlasitost a výkonný zvuk vás vtáhnou přímo do děje, díky čemuž každou jednu napínavou scénu prožijete naplno. Proměňte svůj obývací pokoj na kino a pozvěte přátele na nezapomenutelný filmový večer.

 • Výstup HDMI pro snadné připojení - Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém bez problémů připojíte k televizoru. Na standardní obrazovce můžete sledovat televizi a DVD disky a zároveň si vychutnávat skvělý zvuk reproduktorů.

Režim Taiko

Můžete si zahrát na sampler jako bongo, djembe, surdo a japonský buben taiko. Stačí v rytmu hudby poklepávat po horním panelu.

Ovládání hlasem pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo, přepínejte mezi barvami, a to několika slovy. Jednoduše v aplikaci Fiestable vyberte možnost ovládání hlasem a vyslovte příkaz - světla a zvuky poslechnou.

Technologie NFC jedním dotykem na okamžité připojení

Technologie NFC a Bluetooth vás osvobodí od připojení pomocí kabelů a složitého nastavování. Stačí se dotknout zařízením s technologií NFC reproduktoru a máte rychlé a bezproblémové spojení. Nemáte zařízení s technologií NFC? Žádný problém. Stačí se připojit přes rozhraní Bluetooth a můžete vyrazit.

Vychutnejte si vysokou kvalitu přenosu obsahu přes Bluetooth pomocí technologie LDAC

Technologie LDAC odesílá přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) jako při běžném přenosu zvuku přes Bluetooth a poskytuje výjimečný bezdrátový zážitek z poslechu.

Ovládací panel odolný vůči postříkání vodou zvyšuje odolnost

Povrch zařízení je odolný proti postříkání vodou a jednoduše se čistí. Rozlitý drink tak už nepokazí žádnou párty. K dispozici je i tlačítko Párty zámek, které na 30 sekund deaktivuje všechny ostatní tlačítka, abyste systém mohli utřít.

Port USB umožňuje snadné připojení, přehrávání a nabíjení

Přehrávejte skladby uložené v zařízení USB nebo si vytvořte vlastní seznam skladeb pomocí přímého nahrávání z CD na zařízení USB. Jednoduše připojte zařízení do portu PLAY/REC a můžete odstartovat další párty se všemi svými oblíbenými skladbami. Nebo použijte port USB na nabíjení chytrého telefonu během párty.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • Vstup pro externí mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 37 cm
Výška: 106 cm
Hloubka: 42,7 cm
Hmotnost: 26 Kg

Multimédia

Typ média: DVD-RW
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: fluorescenční
Vestavěný displej: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 6

Ostatní

Kód produktu: MHCV82D.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony MHC-V82D černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Rudolf, 03.1.2020

 • pekna masina....
 • udaj ze nema radio je spatny ,FM radio je ve vybave...

ICE, 17.12.2019

 • GENIÁLNÍ !
 • PŘEKRÁSNÝ
 • FANTASTICKÝ

Příslušenství k Sony MHC-V82D černý