Sony MHC-V81D černý vystavený kus s plnou zárukou

18 990 Kč ? Ušetříte 26 % 13 990 Kč

Na splátky spočítat

Dostupné pouze na prodejně – Kdy bude produkt v prodejně?

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přenosný párty reproduktor Sony MHC-V81D rozproudí každou domácí párty. Nabízí širokou škálu možností připojení (NFC, Bluetooth, HDMI). Technologie 360° Live Sound šíří zvuk do každého směru a 360° párty světlo rozzáří každý kout místnosti. Díky dvěma vstupům pro mikrofony si můžete užít pěvecký battle. Zařízení lze ovládat gesty. Hudební produkci budete moci doplnit vlastními bubny s režimem Taiko. Možnost propojit až 50 kompatibilních domácích zvukových systémů pro ještě výkonnější zvuk. Díky fotbalovému režimu si užijete autentickou atmosféru burácejícího stadionu. Integrovaný DVD přehrávač zaručí příjemné sledování vašich oblíbených filmů. S tímto zařízením se stanete vyhledávaným party makerem. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 26 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Vychutnejte si zvuk a světla

Zaposlouchejte se na párty do zvuku vysoké kvality bez ohledu na to, kde stojíte. Technologie 360​​° Live Sound šíří zvuk do každého směru, díky čemuž se všichni mohou naladit na stejný rytmus. Střednopásmové a výškové reproduktory šíří zvuk do většího úhlu. Zadní výškové reproduktory zajišťují, aby kvalita zvuku zůstala stejná i pro hosty stojící za reproduktorovým systémem. Generátor rozlehlého zvuku zaplaví celý taneční parket, díky čemuž si každý může stejně vychutnávat jeho jas i hlasitost. Díky 360° vícebarevným párty světlům rozzáříte na párty každý kout, a vytvoříte tak atmosféru jako v nočním klubu nebo na festivalu. Povrch reproduktoru MHC-V81D je odolný proti prachu i postříkání vodou a jednoduše se čistí. Rozlitý drink tak už nepokazí žádnou párty.

Režim Taiko a pěvecký battle

Můžete si zahrát na sampler, jako bongo, djembe, surda a japonský buben taiko. Stačí v rytmu hudby poklepávat po horním panelu. Vyzkoušejte svůj cit pro rytmus v režimu hry Taiko - poklepávejte po horním panelu zároveň se světly a uvidí se, kdo na párty nahraje nejvyšší skóre. Bavit se bude každý - díky dvěma vstupům na mikrofon se s hosty můžete pustit do pěveckých soubojů na melodie svých oblíbených skladeb. Nebo můžete připojit kytaru a mikrofon a dobře si zadžemovat. K dispozici máte i možnost připojení baskytary, při níž se reproduktor použije jako zesilovač a postará se o efekty overdrive.

Ovládání gesty z vás udělá dýdžeje

Roztočte večírek jediným jednoduchým pohybem. Párty funkce včetně dýdžejského, karaoke a sampler režimu máte pod kontrolou díky zábavnému a intuitivnímu ovládání gesty. Pohybem doleva a doprava můžete přeskakovat skladby a pohybem nahoru nebo dolů ovládat hlasitost. Připravit párty podle svých představ nikdy nebylo zábavnější. Aplikace Sony Music Center přináší možnost ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Pomocí aplikace Fiestable nastavujete barvu světel, nebo aktivujete dýdžejský či karaoke režim. Intuitivní ovládání pohybem vám zase umožňuje měnit vše pohybem zápěstí.

Buďte králem párty zábavy

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable můžete v sociálních médiích sdílet informace o své párty. Pak stačí už jen zapnout hudbu pořádně nahlas a roztočit párty, která z vás udělá krále zábavy. Rozhýbejte dav s dýdžejskými efekty. Čtyři různé efekty připraví scénu pro večírek: efekt Flanger vytváří modulační zvukový efekt podobný hluku stíhačky, WAH automaticky přesouvá frekvenci filtru nahoru nebo dolů, izolátor odděluje specifické frekvenční pásmo a efekt PAN přesouvá zvuk mezi reproduktory. Používání dýdžejských efektů je snadné díky aplikaci Fiestable, kterou lze ovládat gesty, takže máte při vytváření seznamů skladeb široké tvůrčí možnosti. Když systém MHC-V81D chcete přemístit, stačí ho jen chytit za praktickou rukojeť a naklonit. Díky robustním kolečkům si ho pak můžete odtáhnout až tam, kde se koná párty.

Moderní technologie

Technologie LDAC odesílá přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než při běžném přenosu zvuku přes Bluetooth a poskytuje výjimečný bezdrátový zážitek z poslechu. Technologie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth vás osvobodí od připojení pomocí kabelů a složitého nastavování. Stačí se zařízení s technologií NFC dotknout reproduktoru MHC-V81D. Rychle a jednoduše je propojíte a můžete začít s přenosem své hudební sbírky. Nemáte zařízení s technologií NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth a můžete vyrazit.

Rozprouděte atmosféru

Propojte několik domácích zvukových systémů přes technologii Bluetooth a vychutnejte si ještě výkonnější zvuk. Připojte si až 50 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu i osvětlení. S přáteli si můžete pomocí technologie Bluetooth spárovat najednou až tři chytré telefony. Přepněte reproduktor MHC-V81D do fotbalového režimu a dopřejte si autentickou atmosféru stadionu. Vypněte mluvený komentář a splyňte s davem, jehož povzbuzování díky minimalizaci hlasitosti komentáře vynikne naplno. Na standardní obrazovce můžete sledovat i své oblíbené programy a zároveň si vychutnávat ohromný zvuk výkonných reproduktorů. Sledovat filmy můžete díky praktickému zabudovanému DVD přehrávači, a vychutnávat si tak bohatý zvuk, který oživí vaše oblíbené scény.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Zvyšte kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi původních hudebních souborů se ztrácejí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají detailní a bohatý zvuk. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tyto prvky obnovuje, a vytváří tak věrný zvuk ve vysoké kvalitě, který je bližší originální nahrávce na disku CD.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi
  Ne Wi-Fi
 • Bluetooth
  Ano Bluetooth
 • Vstup pro externí mikrofon
  Ano Vstup pro externí mikrofon

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 44,5 cm
Výška: 106 cm
Hloubka: 42,7 cm
Hmotnost: 26,5 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 1

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Rádio

DAB: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: MHCV81D.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony MHC-V81D černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se