Sony MHC-V41D černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Sony MHC-V81D černý

Sony MHC-V81D černý

Přenosný párty reproduktor Sony MHC-V81D rozproudí každou domácí párty. Nabízí širokou škálu možností připojení (NFC, Bluetooth, HDMI). Technologie 360° Live Sound šíří zvuk do každého směru a 360°…

 • Wi-Fi: Ne
 • Bluetooth: Ano
 • Vstup pro externí mikrofon: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Rytmus, který pronikne pod kůži

Zaplňte místnost dunivým zvukem. Nakloněné střednopásmové a výškové reproduktory šíří zvuk do většího úhlu. Zelená a modrá párty světla a osvětlení reproduktoru blikají v rytmu hudby, zatímco vícebarevná světla reproduktoru osvětlují taneční parket a navozují atmosféru jako v nočním klubu. Bavit se bude každý - díky dvěma vstupům na mikrofon se s hosty můžete pustit do pěveckých soubojů na melodie svých oblíbených skladeb. Nebo do jednoho ze vstupů připojte kytaru a systém změňte na zesilovač, který navodí pořádnou rokenrolovou atmosféru. Na výběr máte ze tří režimů - Clean se postará o čistý zvuk, Overdrive o zkreslený kytarový zvuk a Bass je ideální pro basovou kytaru.

Ovládání gesty z vás udělá dídžeje

Roztočte večírek jediným jednoduchým pohybem. Párty funkce včetně dýdžejského, karaoke a sampler režimu máte pod kontrolou díky zábavnému intuitivnímu ovládání gesty. Pohybem doleva a doprava můžete přeskakovat skladby a pohybem nahoru nebo dolů ovládat hlasitost. Připravit párty podle svých představ nikdy nebylo zábavnější. Aplikace Sony Music Center přináší možnost ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Pomocí doplňku Fiestable nastavujete barvu světel, nebo aktivujete dýdžejský či karaoke režim. Intuitivní ovládání pohybem vám zase umožňuje měnit vše pohybem zápěstí. Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable můžete v sociálních médiích sdílet informace o své párty. Pak stačí už jen zapnout hudbu pořádně nahlas a roztočit párty, která z vás udělá krále zábavy. Reproduktor MHC-V41D má i zabudované rukojeti, díky kterým ho bez problémů odnesete na párty ke svým známým nebo do jiné místnosti.

Pomocí dýdžejských efektů si můžete přizpůsobit každou skladbu

Rozhýbejte dav s dýdžejskými efekty. Čtyři různé efekty připraví scénu pro večírek: efekt Flanger vytváří modulační zvukový efekt podobný hluku stíhačky, WAH automaticky přesouvá frekvenci filtru nahoru nebo dolů, izolátor odděluje specifické frekvenční pásmo a efekt PAN přesouvá zvuk mezi reproduktory. Používání dýdžejských efektů je snadné díky aplikaci Fiestable, kterou lze ovládat gesty, takže máte při vytváření seznamů skladeb široké tvůrčí možnosti.

Rozprouděte atmosféru

Propojte několik domácích zvukových systémů přes technologii Bluetooth a vychutnejte si ještě výkonnější zvuk. Připojte si až 50 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu i osvětlení. S přáteli si můžete spárovat najednou až tři chytré telefony. Díky výstupu HDMI můžete na standardní obrazovce sledovat své oblíbené programy a zároveň si vychutnávat ohromný zvuk výkonných reproduktorů. Přepněte reproduktor MHC-V41D do fotbalového režimu a dopřejte si autentickou atmosféru stadionu. Vypněte mluvený komentář a splyňte s davem, jehož povzbuzování díky minimalizaci hlasitosti komentáře vynikne naplno. Sledujte filmy díky praktickému zabudovanému DVD přehrávači a vychutnávejte si bohatý zvuk, který oživí vaše oblíbené scény.

Moderní technologie

Technologie LDAC odesílá přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než při běžném přenosu zvuku přes Bluetooth a poskytuje výjimečný bezdrátový zážitek z poslechu. Zvyšte kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi původních hudebních souborů se ztrácejí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají detailní a bohatý zvuk. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tyto prvky obnovuje, a vytváří tak věrný zvuk ve vysoké kvalitě, který je bližší originální nahrávce na disku CD.

Jednoduchý přenos obsahu pomocí technologií NFC a Bluetooth

Technologie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth vás osvobodí od připojení pomocí kabelů a složitého nastavování. Stačí se zařízení s technologií NFC dotknout reproduktoru MHC-V41D. Rychle a jednoduše je propojíte a můžete začít s přenosem své hudební sbírky. Nemáte zařízení s technologií NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth a můžete vyrazit. 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi
  Ne Wi-Fi
 • NFC
  Ano NFC
 • Typ reproduktoru
  3 - pásmový Typ reproduktoru
 • DAB
  Ne DAB
 • Počet reproduktorů
  1 Počet reproduktorů

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 32,8 cm
Výška: 79,6 cm
Hloubka: 30,8 cm
Hmotnost: 13,5 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 1

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: MHCV41D.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony MHC-V41D černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se