Sony MHC-M60D

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Yamaha MCR-570 černý

Yamaha MCR-570 černý

15 990 Kč

K odeslání

Dopřejte si špičkový zvuk kdykoliv budete mít chuť i náladu s elegantním a výkonným mikro systémem Yamaha MCR-570 v černém provedení. Svou oblíbenou hudbu si můžete jednoduše dopřát z jakéhokoli…

  • Wi-Fi: Ano
  • RMS výkon: 40 W
  • Typ reproduktoru: 2 - pásmový

Zobrazit produkt

Popis produktu

Oživte domácí zábavu

Udělejte si párty, pusťte si naplno oblíbené písničky a zazpívejte si! Audiosystém Sony MHC-M60D vnese do vašeho obývacího pokoje jasnější světla, hlasitější hudbu a vytvoří v ní klubovou atmosféru.

Objevte v sobě skrytou popovou hvězdu

Bavit se bude každý - díky dvěma vstupům na mikrofon se s hosty můžete pustit do pěveckých soubojů na melodie svých oblíbených skladeb. Nebo do jednoho ze vstupů připojte kytaru a systém změňte na zesilovač, který navodí pořádnou klubovou atmosféru. Na výběr máte ze tří režimů - Clean se postará o čistý zvuk, Overdrive o zkreslený kytarový zvuk no a Bass je ideální pro basovou kytaru.

Pomocí dýdžejských efektů si můžete přizpůsobit každou skladbu

Rozhýbejte dav s dýdžejskými efekty. Čtyři různé efekty připraví scénu pro večírek: efekt Flanger vytváří hluboký dunící zvuk, efekt WAH zkresluje zvuk, efekt Izolátor odděluje specifické frekvenční pásmo a efekt PAN přesouvá zvuk mezi reproduktory. Používání dýdžejských efektů je snadné díky aplikaci Fiestable, kterou lze ovládat gesty, takže máte široké tvůrčí možnosti při vytváření seznamů skladeb pro večírek.

Nechte se pohltit světly

Světla reproduktorů systému MHC-M60D pulzují v rytmu hudby. Ovládat je můžete přímo na systému nebo z telefonu pomocí aplikace Fiestable.

Mějte vše pod kontrolou přímo z parketu

Aplikace Sony | Music Center přináší možnost ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Pomocí aplikace Fiestable nastavujete barvu světel, nebo aktivujete dýdžejský či karaoke režim. Intuitivní ovládání pohybem vám zase umožňuje měnit vše pohnutím zápěstí, ve kterém držíte mobil.

Ovládání hudby více lidmi

S přáteli si můžete pomocí technologie Bluetooth spárovat najednou až tři smartphony. Umožní vám to přehrávat skladby z vašich hudebních knihoven, čímž se jejich výběr ještě více rozšíří.

Zabudovaný DVD přehrávač pro milovníky filmů

Sledujte filmy, koncerty a hudební videa díky praktickému zabudovanému DVD přehrávači a vychutnávejte si bohatý zvuk, který oživí vaše oblíbené scény. Připojení k televizoru je jednoduché - stačí vám pouze kabel HDMI.

Výstup HDMI pro snadné připojení

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém bez problémů připojíte k televizoru. Na obrazovce můžete sledovat TV a DVD disky a zároveň si vychutnávat skvělý zvuk reproduktorů MHC-M60D.

Vychutnejte si prostorový zvuk jako v kině

Technologie S-Force Front Surround, která reprodukuje virtuální prostorové akustické pole, vám do obýváku přinese pohlcující virtuální prostorový zvuk jako v kině.

Vychutnejte si vysokou kvalitu přenosu hudby přes Bluetooth

Vychutnejte si zvuk blízký kvalitě vysokého rozlišení na zařízeních s podporou LDAC v originální kvalitě. Technologie LDAC odesílá přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než při běžném přenosu zvuku přes Bluetooth a poskytuje výjimečný bezdrátový zážitek z poslechu.

Posuňte kvalitu hudby na vyšší úroveň

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje komprimované digitální soubory, výsledkem čehož je zvuk vysoké kvality.

Rozprouděte atmosféru díky dalším reproduktorům

Propojte několik podobných domácích zvukových systémů přes technologii Bluetooth a vychutnejte si ještě výkonnější zvuk. Připojte si až 50 kompatibilních domácích zvukových systémů a synchronizujte hudbu i osvětlení.

Burácení stadionu přímo doma díky fotbalovému režimu

Přepněte systém Sony MHC-M60D do fotbalového režimu a dopřejte si autentickou atmosféru stadionu. Vypněte mluvený komentář a splyňte s davem, jehož povzbuzování díky minimalizaci hlasitosti komentáře vynikne naplno.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 3 - pásmový
  • DAB Ne
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 82,8 cm
Výška: 49,6 cm
Hloubka: 37,1 cm
Hmotnost: 11 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: DVD + R DL, USB, DVD-R DL, CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD + RW, DVD + R
Zvukové formáty: mp3

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ne
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Ekvalizér: Ne
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: MHCM60D.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony MHC-M60D

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony MHC-M60D