LittleBig Planet 3 (PlayStation Hits Edition) PS4 hra

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Ve hře Little Big Planet 3 z edice PlayStation Hits se Sackboy nebo Sackgirl ocitne na nové planetě Bunkum. Nevědomky pomůže osvobodit tři mýtické bytosti zvané Titáni, které chtějí zničit planetu a změní tvůrce Newtona na hrozné monstrum. K obnovení rovnováhy musí hlavní hrdina vyhledat pomoc u Toggela, Oddsocka a Swoopa, starobylých hrdinů Bunkumu. Verze pro PlayStation 4 má více funkcí, vylepšenou hratelnost a grafiku v plném HD rozlišení 1080p. Kromě základních misí si můžete zahrát i více než 8,5 milionu již publikovaných úrovní, nebo vytvořit vlastní úroveň a sdílet ji s ostatními hráči. Hra disponuje singleplayerem i multiplayerem pro 4 hráče.

Kampaň

Tvůrce Newton transportuje Sackpersona na novou planetu, která se jmenuje Bunkum. V krátkém hratelném návodu si zvolíte, zda budete hrát hru jako Sackboy nebo Sackgirl. Pak vás Newton přesvědčí, abyste mu pomohli dostat se na místo, kde jsou uvězněny tři mýtické bytosti nazývané také Titáni. S jejich pomocí chce tvůrce vylepšit planetu. Jenže při pokusu je ovládat se Newton změní na hrozivé monstrum a spolu s bytostmi začne ničit planetu. Hlavní hrdina musí vyhledat pomoc u Toggela, Oddsocka i Swoopa, starobylých hrdinů Bunkumu, pokud chce zachránit planetu i Newtona. Hlavní příběh je rozdělen do tří částí. Na konci každé části osvobodíte jednoho se zachránců.

Vlastní mise

Hra umožňuje vytvoření vlastních úrovní hry a sdílení je s ostatními hráči. Pokud se vám nechce vymýšlet nové mise, tak si můžete stáhnout nějakou z již publikovaných. V současnosti je jich již více než 8,5 milionu.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LittleBig Planet 3 (PlayStation Hits Edition) PS4 hra

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

27. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí